گوگل باید با دعوی 17 میلیارد دلاری در زمینه فناوری تبلیغات در بریتانیا روبرو شود

دادگاهی در بریتانیا حکم داد که گوگل باید با دعوی 13.6 میلیارد پوندی (17 میلیارد دلاری) به اتهام قدرت بیش از حد بر بازار تبلیغات آنلاین روبرو شود.

چرا ما اهمیت می دهیم. این مورد می تواند پیامدهای گسترده ای برای صنعت تبلیغات دیجیتال داشته باشد. آیا این منجر به هزینه کمتر تبلیغ کنندگان در Google می شود؟

رانندگی اخبار. دادگاه تجدید نظر رقابت در لندن تلاش گوگل برای رد این پرونده را رد کرد و به آن اجازه داد تا به محاکمه ادامه دهد.

این شکایت که توسط Ad Tech Collective Action LLP ارائه شده است، ادعا می کند که اقدامات ضدرقابتی Google برای ناشران آنلاین بریتانیا هزینه داشته است.

این ادعا می‌کند که گوگل درگیر «ترجیح دادن خود» است و محصولات خود را نسبت به رقبا تبلیغ می‌کند.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


پاسخ گوگل غول فناوری این شکایت را «سفته‌بازی و فرصت‌طلبانه» می‌خواند و قول می‌دهد «به شدت و بر اساس واقعیت‌ها با آن مخالفت کند».

متن نوشته. این تنها یکی از بسیاری از چالش‌های نظارتی است که Google با آن مواجه است:

بعدش چی؟ هنوز تاریخ آزمایشی تعیین نشده است. پرونده در حال حاضر 18 ماه طول کشیده تا به این مرحله برسد.


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

آنو آدگبولاآنو آدگبولا

Anu Adegbola سردبیر رسانه پولی Search Engine Land بوده است از سال 2024. او پوشش می دهد جستجوی پولی، اجتماعی پولی، رسانه های خرده فروشی، ویدئو و موارد دیگر.

در سال 2008، کار آنو آغاز شد

ارائه کمپین های بازاریابی دیجیتال (بیشتر اما نه منحصراً جستجوی پولی) با ایجاد استراتژی ها، به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه، خودکار کردن فرآیندهای تکراری و به ارمغان آوردن کارایی از هر بخش از بخش های بازاریابی از طریق رهبری الهام بخش در سمت آژانس، مشتری و فناوری بازاریابی.

او موسس رویداد شبکه PPC است – PPC Live، میزبان پادکست هفتگی PPCChat خلاصه، و بمبشر رند در کلیک تک.

او همچنین یک سخنران بین المللی با برخی از مراحلی است که در SMX (ایالات متحده)، SMX (مونیخ)، دوستان جستجو (آمستردام)، brightonSEO، The Marketing Meetup، HeroConf (قهرمان PPC)، SearchLove، BiddableWorld، SESLondon ارائه کرده است. ، PPC Chat Live، AdWorld Experience (بولونیا) و موارد دیگر.

Source link