گوگل اسکرول مداوم را در نتایج جستجو حذف می کند

جستجوی Google تجربه کاربری پیمایش مداوم خود را در جایی که Google نتایج بیشتری را با پیمایش از صفحه اول نتایج جستجو بارگیری می‌کند، متوقف می‌کند. در عوض، نوار صفحه بندی کلاسیک و قدیمی را در پایین صفحه نتایج جستجوی گوگل خواهید دید.

ابتدا دسکتاپ از امروز، گوگل شروع به خاموش کردن پیمایش پیوسته برای نتایج جستجوی گوگل دسکتاپ خواهد کرد.

گوگل در دسامبر 2022 پیمایش پیوسته را در جستجوی دسک‌تاپ راه‌اندازی کرد و برای اولین بار در جستجوی تلفن همراه در اکتبر 2021 راه‌اندازی کرد. بنابراین پیمایش پیوسته فقط حدود یک سال و نیم برای جستجوی دسک‌تاپ به طول انجامید.

گوگل در ماه آینده پیمایش پیوسته را از نتایج جستجوی موبایل حذف خواهد کرد.

آنچه گوگل گفت یکی از سخنگویان گوگل به Search Engine Land گفت که امروز، 25 ژوئن، قابلیت اسکرول مداوم در نتایج جستجوی دسکتاپ و به دنبال آن موبایل در ماه های آینده حذف می شود.

«بعدی» در پایین صفحه در جستجوی دسک‌تاپ و دکمه «نتایج بیشتر» در جستجوی تلفن همراه نشان داده می‌شود.

گوگل گفت که این تغییر به این صورت است که به شرکت جستجو اجازه می دهد در جستجوهای بیشتر، به جای بارگیری خودکار نتایجی که کاربران صریحاً درخواست نکرده اند، نتایج جستجو را سریعتر ارائه دهد. گوگل همچنین به ما گفت که دریافت که بارگیری نتایج بیشتر به صورت خودکار منجر به رضایت بیشتر از جستجوی گوگل نمی شود.

اسکرول پیوسته در دسکتاپ چگونه به نظر می رسد. در اینجا یک GIF از پیمایش ادامه در عمل در جستجوی دسکتاپ است:

پیمایش پیوسته جستجوی گوگلگوگل اسکرول مداوم را در نتایج جستجو حذف می کند

چه نوار صفحه بندی به نظر می رسد. در زیر صفحه یکی از نتایج جستجوی Google در دسک تاپ با نوار صفحه بندی کلاسیک و قدیمی به نظر می رسد:

بازگشت نوار صفحه‌بندی جستجوی Googleبازگشت نوار صفحه‌بندی جستجوی Google

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر در صفحه دو بودید، ممکن است کلیک های کمتری روی وب سایت خود مشاهده کنید. همه چیز بستگی به این دارد که آیا آن جستجوگران اسکرول کنند و اکنون به صفحه بعدی کلیک کنند. همچنین این ممکن است روی داده های کنسول جستجوی شما تأثیر بگذارد زیرا جستجوگران ممکن است کم و بیش در مقابل کلیک روی دکمه «بعدی» اسکرول کنند.

Source link