گودمن توسعه مرکز داده در APAC | دانش مرکز داده

گروه گودمن استراتژی توسعه خود را در آسیا و اقیانوسیه تشریح کرده است زیرا به دنبال تقویت جایگاه خود در بازار رو به رشد مرکز داده منطقه است.

این شرکت گفت که قراردادهایی برای تحویل تا 1000 مگاوات برق در ژاپن منعقد کرده و ساخت مرکز داده جدید 50 مگاواتی را در Tsuen Wan در هنگ کنگ آغاز کرده است. همچنین اخیرا یک دفتر منطقه ای جدید در سنگاپور افتتاح کرده است تا از رشد تجارت مرکز داده خود در منطقه حمایت کند.

پل مک گری، رئیس بخش آسیا در گودمن، گفت: «توانایی ما برای ایمن سازی زمین و نیرو در مکان های پرتقاضا در بازارهای سطح 1 ژاپن و هنگ کنگ، منجر به ایجاد یک پاوربانک بسیار ارزشمند 1 گیگاواتی در آسیا شده است. بیانیه.

این پاوربانک، همراه با برنامه‌ریزی، قابلیت‌های معماری و مهندسی، و ترازنامه قوی، به این معنی است که گودمن در موقعیت مناسبی قرار دارد تا بتواند به تقاضای رو به رشد برای مراکز داده جدید، با ارزش و سطح بالا در شهرهای بزرگ در سراسر آسیا پاسخ دهد. ،” او اضافه کرد.

پردیس مرکز داده جدید در شهر تسوکوبا، ژاپن

این شرکت گفت که در حال ساخت یک پردیس مرکز داده جدید در ژاپن در زمینی به مساحت 45 هکتار در شهر تسوکوبا است که در سال 2022 خریداری شد. انتظار می‌رود پردیس جدید در 50 کیلومتری توکیو، 1000 مگاوات برق را تامین کند.

آماده سازی سایت و کارهای زیرساختی در حال حاضر آغاز شده است و اولین مرکز داده تا سال 2026 تکمیل می شود. گودمن گفت که برای ساخت و اجاره اولین مرکز داده 50 مگاواتی در پردیس شهر Tsukuba به یک مشتری، موافقت نامه ای را امضا کرده است.

پردیس جدید به دنبال تأسیسات موجود گودمن در اینزای، چیبا، توکیو بزرگ است، جایی که این شرکت قبلاً بیش از 300 مگاوات پروژه مرکز داده را ایمن و تحویل داده است.

ساخت مرکز داده 50 مگاواتی در هنگ کنگ

گودمن همچنین در حال تبدیل یک ساختمان صنعتی قدیمی – به نام Goodman Texaco Center – در تسوئن وان به یک تاسیسات 50 مگاواتی است تا بتواند رشد قوی تجارت مرکز داده در هنگ کنگ را تامین کند.

به گفته این شرکت، بازار مرکز داده شهر شاهد تقاضای زیادی است، به طوری که مقیاس‌کننده‌های بزرگ تنها در شش ماه گذشته قراردادهای ۲ میلیارد دلاری را امضا کرده‌اند.

تکمیل پردیس Tsuen Wan West در اواخر سال جاری و مرکز داده Texaco در سال 2026، در مجموع شاهد 392 مگاوات مرکز داده تحت مدیریت در هنگ کنگ خواهیم بود.

دفتر منطقه ای در سنگاپور افتتاح شد

گودمن یک دفتر منطقه ای در سنگاپور افتتاح کرده است تا از عملیات مرکز داده خود در این منطقه پشتیبانی کند که توسط هیو باگی، که به عنوان مدیر عامل مراکز داده آسیا منصوب شده است، هدایت می شود.

باگی قبلاً سبد 9 میلیارد دلاری گودمن هنگ کنگ را مدیریت می کرد.

بخش مرکز داده منطقه ای در حال رشد برای گودمن است، با توجه به پویایی عرضه و تقاضای بازار، آسیا همچنان به عنوان یک مرکز اصلی در کانون توجه قرار دارد. مک گاری در بیانیه ای گفت، ما را قادر می سازد تا به ارائه مراکز داده در مقیاس بزرگ و با ارزش بالا ادامه دهیم.

نمونه کارها مرکز داده جهانی گودمن امروز شامل تعدادی مرکز داده و مراکز فناوری جدید است. پاوربانک جهانی 3.7 گیگاواتی آن شامل امکانات تکمیل شده، برق ایمن و پروژه های بالقوه مرکز داده در 12 شهر بزرگ بین المللی است.

این مقاله در اصل در Light Reading ظاهر شد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور