گفتگوی ChatGPT دیگر –

Majestic سرمایه گذاری قابل توجهی در برنامه آموزشی و کارشناسی ما انجام داده است. در واقع، Majestic به طور باورنکردنی مفتخر به دریافت جایزه آموزش سلطنتی شاهزاده خانم، ابتدا در سال 2018 و سپس در سال 2021 شد.

ما این فرصت را داشته ایم که از دانشجویان با استعداد از دانشگاه های محلی دعوت کنیم تا در طول دوره تحصیلی خود به مدت یک سال برای ما کار کنند و بسیاری از آنها پس از تحصیل بازمی گردند تا به کارمندان فارغ التحصیل مجستیک تبدیل شوند.

ما اغلب از کاری که تیممان انجام می‌دهد، چه در محیط کار و چه در خارج از آن، خرسندیم، و وقتی می‌توانیم به حمایت و به اشتراک گذاشتن علایق فردی با مخاطبان بیشتری کمک کنیم، خوشحال می‌شویم.

یکی از این افراد، توسعه دهنده فارغ التحصیل ما، ونسا است که علاقه خاصی به یادگیری ماشین و ChatGPT دارد. ما بسیار مفتخر بودیم که از او حمایت کنیم زیرا او یک سخنرانی فوق العاده و خنده دار در ChatGPT در Fusion Meetup ارائه کرد.

ما می‌دانیم که گفتگو با جامعه توسعه‌دهندگان محلی به خوبی پیش رفته است. در حالی که این کمی متفاوت از مطالب معمول SEO محور است که ما منتشر می کنیم، ما خوشحالیم که ارائه ونسا را ​​با مخاطبان بیشتری به اشتراک می گذاریم.

فیوژن یک رویداد شبکه‌ای است که به اشتراک گذاری دانش فناوری را ترویج می‌کند و همیشه گفتگوهای جذاب و تفکر برانگیز از استعدادهای محلی به نمایش گذاشته شده در کنار متخصصان صنعت از مناطق دورتر دارد.

شما می توانید جریان کامل این رویداد را در وب سایت Fusion Meetups تماشا کنید.

با شکوه

مطالب پیشنهادی  آسیب‌پذیری‌های اصلی وردپرس به میلیون‌ها سایت رسیده است

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور