گزارش Memcyco نشان می‌دهد که 6 درصد از برندها می‌توانند از مشتریان خود در برابر جعل هویت دیجیتال محافظت کنند.

**نیویورک، نیویورک، 21 مه 2024/CyberNewsWire/–**Memcyco Inc.، ارائه‌دهنده فناوری اعتماد دیجیتال که برای محافظت از شرکت‌ها و مشتریان آن‌ها در برابر جعل هویت دیجیتال طراحی شده است، گزارش تقلب‌های جعل هویت وب‌سایت را در سال 2024 افتتاح کرد. نکته قابل توجه، تحقیقات Memcyco نشان می‌دهد که اکثر شرکت‌ها راه‌حل‌های کافی برای مقابله با جعل هویت دیجیتالی ندارند و بیشتر آنها فقط از مشتریان خود درباره حملات یاد می‌گیرند.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان (53٪) گفتند که راه حل های امنیت سایبری موجود آنها به طور مؤثر حملات جعل هویت وب سایت را برطرف نمی کند، و 41٪ گفتند که راه حل های موجود آنها فقط “تا حدی” از آنها و مشتریانشان محافظت می کند. تنها 6 درصد از برندها ادعا کردند که راه حلی دارند که به طور مؤثر این حملات را برطرف می کند، علیرغم اینکه 87 درصد از شرکت ها جعل هویت وب سایت را به عنوان یک مشکل اصلی می شناسند و 69 درصد اعتراف می کنند که این حملات علیه وب سایت خودشان انجام شده است.

ایجاد وب‌سایت‌های جعلی مورد استفاده برای حملات مرتبط با فیشینگ (که یکی از دلایل اصلی تصاحب حساب (ATO) هستند) یک مشکل رو به رشد است که مجرمان سایبری شگفت انگیز 1 میلیارد دلار + بر اساس داده های کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده، تنها در سال 2023. این بیش از سه برابر میزان سرقت شده در سال 2020 است.

در این گزارش مشخص شد که …

Source link