گزارش عملکرد کنسول جستجوی Google فهرست‌های تجاری را به گزارش تصاویر اضافه می‌کند

Google گزارش عملکرد جستجوی خود را در کنسول جستجوی Google به‌روزرسانی کرد تا فهرست‌های تجاری شما را در برگه تصویر جستجوی Google درج کند. این بدان معناست که اکنون می‌توانید ببینید که وقتی جستجوگر روی برگه تصویر در نتایج جستجوی Google کلیک می‌کند، فهرست‌های تجاری شما چقدر خوب عمل می‌کنند.

به نظر می رسد. گوگل این اسکرین شات از این گزارش را در X منتشر کرد:

گزارش عملکرد Google تصویر فهرست‌های تاجر مقیاس شده است

لیست های تجاری چیست؟ Google توضیح داد که فهرست‌های Merchant یک برنامه افزودنی از مورد قطعه محصول است که نتایج جستجوی کامل‌تری را امکان‌پذیر می‌کند و همیشه شامل قیمت می‌شود. گوگل نوشت: «برای مثال، ممکن است در چرخ فلکی از محصولات مشابه از فروشندگان مختلف، یا در یک پانل دانش در نتایج جستجو ظاهر شوند.

آنچه گوگل گفت اینم پست گوگل:

«در گزارش عملکرد کنسول جستجوی جدید، اکنون می‌توانید عملکرد فهرست‌های تجاری را در برگه تصویر جستجوی Google مشاهده کنید.»

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر از فهرست های تجاری استفاده می کنید، اکنون یک نقطه داده دیگر برای تجزیه و تحلیل در هنگام انجام سئو و گزارش عملکرد خود دارید. این گزارش به شما نشان می‌دهد که فهرست‌های تاجر شما از برگه تصویر در جستجوی Google چقدر در معرض دید قرار می‌گیرند. می توانید برای بهینه سازی عملکرد خود در نتایج تصویر ترفندهایی ایجاد کنید (که ممکن است زمان بر باشد) و سپس ببینید که آیا این ترفندها نتیجه می دهند یا خیر.

Source link