گزارش خلاصه مساری در مورد رشد کووالانس در ارزش بازار، سهام و بازخرید توکن در سه ماهه اول 2024

بینش های کلیدی

  • علیرغم افزایش 20 درصدی (104 میلیون CQT اضافی) در عرضه در گردش، درصد سهام CQT از 22 درصد در سه ماهه اول 2023 به 29 درصد در سه ماهه اول 2024 افزایش یافت.

\

  • ارزش بازار CQT 28 درصد QoQ افزایش یافت و قبل از پایان سه ماهه اول به 199 میلیون دلار، چندین بار به 275 میلیون دلار رسید.

\

  • Covalent برنامه‌های خود را برای معرفی یک مدل تقسیم درآمد در آینده اعلام کرد و یک برنامه بازخرید را در پایان ژانویه اجرا کرد که 219,000 CQT را تا پایان سه ماهه اول خریداری کرد.

\

  • در سه ماهه چهارم، Covalent دستگاه راه‌اندازی اتریوم (EWM) را معرفی کرد، یک راه‌حل در دسترس بودن داده‌های بلندمدت برای داده‌های تاریخی در اتریوم.

\

  • کووالنت مجموعه اپراتور شبکه خود را با غیرمتمرکز کردن نقش اپراتور شبکه دیگری به نام Block Results Producer (BRP) و افزودن اعتباردهنده های بیشتر به مجموعه ای از اپراتورهای غیرمتمرکز به نام Block Sample Producer (BSP) در سه ماهه سوم 2023 افزایش داد.

معیارهای کلیدی

تجزیه و تحلیل عملکرد

شبکه

کووالانسی صدها شرکت و همچنین هزاران مشتری گسترده تر API صنعت کریپتو دارد که از زیرساخت قوی آن برای دسترسی به داده های ساختاریافته استفاده می کنند. این مصرف کنندگان داده از شرکت های مالی و مشاوره سنتی گرفته تا هوش مصنوعی، برنامه های کاربردی DeFi و ابزارهای سرمایه گذاری را شامل می شود. چند کاربر قابل توجه عبارتند از Fidelity، EY، Consensys، Matcha، Rainbow Wallet و CoinLedger. برای رسیدن به …