گزارش‌های فوری Display & Video 360 به Bid Manager API می‌آیند

Google طی چند ماه آینده گزارش‌های فوری Display & Video 360 را از طریق Bid Manager API به عنوان بخشی از انتقال از گزارش‌های آفلاین در دسترس قرار می‌دهد.

تغییر بزرگ پس از انتقال یک شریک، گزارش‌های فوری در پاسخ‌ها از نقطه پایانی queries.list API گنجانده می‌شود.

چرا ما اهمیت می دهیم. گزارش‌های فوری، برخلاف انتظار برای گزارش‌های آفلاین/ دسته‌ای، داده‌های گزارش‌دهی هم‌زمان یا تقریباً هم‌زمان را در اختیار تبلیغ‌کنندگان قرار می‌دهند. این امکان تجزیه و تحلیل و بهینه سازی به موقع را فراهم می کند.

چه اتفاقی می افتد.

  • گزارش‌های استاندارد، دسترسی، YouTube و URA موجود فقط در برگه گزارش‌دهی فوری با شناسه‌های درخواست/گزارش یکسان در دسترس خواهند بود.
  • هر گزارش جدید استاندارد، دسترسی، YouTube و URA باید در برگه گزارش فوری ایجاد شود.
  • انتقال به صورت دسته‌ای توسط شریک طی ماه‌های آینده انجام می‌شود، و همه گزارش‌ها برای یک شریک به یکباره مهاجرت می‌کنند.

متن نوشته. این به دنبال اقدام قبلی اعلام شده گوگل برای انتقال انواع گزارش های خاص به گزارش فوری برای دسترسی سریع تر به داده ها است.

حمایت کردن.

تصویر بزرگ. ادغام API به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد تا به صورت برنامه‌ریزی شده به داده‌های گزارش‌دهی هم‌زمان DV360 برای تجزیه و تحلیل و بهینه‌سازی دسترسی داشته باشند.


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

آنو آدگبولاآنو آدگبولا

Anu Adegbola سردبیر رسانه پولی Search Engine Land بوده است از سال 2024. او پوشش می دهد جستجوی پولی، اجتماعی پولی، رسانه های خرده فروشی، ویدئو و موارد دیگر.

در سال 2008، کار آنو آغاز شد

ارائه کمپین های بازاریابی دیجیتال (بیشتر اما نه منحصراً جستجوی پولی) با ایجاد استراتژی ها، به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه، خودکار کردن فرآیندهای تکراری و به ارمغان آوردن کارایی از هر بخش از بخش های بازاریابی از طریق رهبری الهام بخش در سمت آژانس، مشتری و فناوری بازاریابی.

او موسس رویداد شبکه PPC است – PPC Live، میزبان پادکست هفتگی PPCChat خلاصه، و بمبشر رند در کلیک تک.

او همچنین یک سخنران بین المللی با برخی از مراحلی است که در SMX (ایالات متحده)، SMX (مونیخ)، دوستان جستجو (آمستردام)، brightonSEO، The Marketing Meetup، HeroConf (قهرمان PPC)، SearchLove، BiddableWorld، SESLondon ارائه کرده است. ، PPC Chat Live، AdWorld Experience (بولونیا) و موارد دیگر.

Source link