گروه هوش مصنوعی سایبری انتصاب والتر ال هیوز را به عنوان مدیر اجرایی اعلام کرد.

میامی، ایالات متحده، 20 ژوئن 2024/CyberNewsWire/–Cyber ​​AI Group, Inc.، یک شرکت خدمات امنیت سایبری، هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات در مراحل اولیه، امروز از استخدام والتر ال. هیوز به عنوان مدیر اجرایی خبر داد. این اعلامیه توسط ای جی سروانتس جونیور، رئیس اجرایی گروه هوش مصنوعی سایبر و رئیس گروه سرمایه گذاری Trilogy، LLC، سهامدار موسس هوش مصنوعی سایبر اعلام شد.

والتر هیوز بیش از 15 سال فعالیت اجرایی گسترده ای در هشت صنعت متمایز داشته است، از جمله نقش های متحول کننده در Meta و Elevance Health (Anthem سابق)، با مشارکت های تاثیرگذار در استارت آپ های نوآورانه و بخش های دولتی. تجربه عمیق آقای هیوز نزدیک به دو دهه را در شرکت های فناوری پیشرو با تأکید خاص بر پیچیدگی ها و کاربردهای هوش مصنوعی در بر می گیرد.

آقای سروانتس خاطرنشان کرد: “کارنامه والتر گواهی بر هنر ایجاد تحول در تجارت بوده است.” “ریشه در یک پایه محکم در امور مالی و فناوری، تخصص او تکامل یافته است، و فرآیندهای پیچیده تقویت موفقیت تجاری را در بر می گیرد. این تسلط با استفاده عمیق از روش‌های شش سیگما و تلاش‌های استراتژیک سرمایه‌گذاری خطرپذیر است که او را به عنوان یک نیروی پیشگام قرار می‌دهد.»

آقای هیوز گفت: “من کاملا…

Source link