گربه ها ، رایانه ها و کار در خانه از کار می افتد

تصویر
عکس پروفایل ظهر Akasha Rose Hacker ظهر

@آکاشاآکاشا رز

Slogging.com مدیر جامعه @ نظرات ظهر هکر معدن.

چه آن را دوست داشته باشید و چه از آن متنفر باشید ، کار در خانه امری جدید است. اما در حالی که ما عملاً از مردم در اتاق های نشیمن و غبارآلود خود که مملو از تجهیزات بدنسازی و گربه های حسود است ، استقبال می کنیم ، فضای زیادی برای ماسک های حرفه ای که قرار داده ایم به روش های غیرمنتظره وجود دارد.

این موضوع Slogging توسط آکاشا رز ، امی تام ، دیوید اسموک و جاستین روبرتی در کانال رسمی # آینده کار slogging رخ داده است و برای خوانایی ویرایش شده است.

بامزه ترین (یا با لرزش ترین) کار شما از لحظه خانه چیست؟ آیا مجبور شده اید به کسی بگویید که “گربه نیستید”؟

فکر نمی کنم که هنوز لحظه ای واقعا سخت و دشوار داشته باشم. من مطمئناً در وسط یک چشمک زدن یا مکالمه متحرک در Zoom مسدود شده ام … بارها. 😂 اما در یادداشت فرعی من با وکیل گربه وسواس دارم. “من گربه نیستم” دقیقاً همان چیزی است که وکیلی وانمود می کند گربه است

آن ویدئو من را کاملاً از خنده فلج کرده هر زمان که آن را برای شش روز آینده به خاطر می آوردم. من در واقع در دفتر وکالت بودم که اولین بار آن را دیدم و در حال اسپاسم بود که همه کارمندان را نشان می داد.
اکنون اگر یک وکیل محترم مجبور باشد مردم را قانع کند که واقعاً گربه نیست ، در چه جهانی زندگی می کنیم؟ مثل چیزی بود که از یک فیلم میازاکی بیرون آمده بود ، …