کپی کردن داده های بک لینک در صفحه گسترده آسان تر شده است –

در سال 2021، ما یک دکمه کپی را در گزارش سایت‌های مرتبط در Site Explorer اجرا کردیم. هدف از عملکرد کپی، انتقال داده ها از Majestic به صفحه گسترده با استفاده از عملکرد کپی و چسباندن رایانه شما است.

ما اکنون این ایده را توسعه داده‌ایم و «منوی صادرات» را که بعداً در سال 2021 منتشر شد، بهبود بخشیده‌ایم. اکنون می‌توانید به عملکرد «کپی» در نتایج Site Explorer دسترسی داشته باشید.

از کجا می توانم این قابلیت کپی را پیدا کنم؟

سایت‌های مرتبط در ابتدای انتشار، دکمه «کپی» را در کنار دکمه «صادرات داده» داشتند. از آن زمان ما دکمه “صادرات داده” را با یک منوی جدید جایگزین کرده ایم – همه گزینه های صادرات را گروه بندی می کنیم. این منو اکنون شامل یک گزینه “کپی در کلیپ بورد” است:

توجه: دکمه “کپی” در سایت های مرتبط با اضافه شدن گزینه “کپی در کلیپ بورد” حذف شده است..

چگونه از گزینه “کپی در کلیپ بورد” استفاده کنم؟

برای استفاده از گزینه «کپی در کلیپ بورد»، سایتی را که می‌خواهید پرس و جو کنید انتخاب کنید و سپس به برگه‌ای بروید که داده‌هایی را که دنبال می‌کنید دارد. ماوس را روی منوی «صادرات داده» نگه دارید و روی گزینه «کپی در کلیپ بورد» کلیک کنید – همین! اکنون می‌توانید داده‌های موجود در صفحه را در ابزار صفحه‌گسترده انتخابی شما جای‌گذاری کنید.

بسته بندی

گزینه “Copy to Clipboard” گزینه جدیدی است که به منوی “Export Data” در برگه‌های Site Explorer اضافه شده است. این به شما امکان می دهد داده های موجود در صفحه را کپی کرده و در ابزار صفحه گسترده مورد نظر خود جای گذاری کنید. این جایگزینی برای استفاده از سایر گزینه های موجود از طریق منوی “Export Data” و کپی دستی جدول و قالب بندی نتایج است.

امیدواریم این گزینه جدید به شما در فرآیند تحلیل شما کمک کند. اگر بازخورد، ایده‌ای دارید یا می‌خواهید نکاتی در مورد استفاده حداکثری از Majestic داشته باشید، تیم خدمات مشتری ما با کمال میل به شما کمک خواهد کرد.

آخرین نوشته های معراج شاه (همه را ببین)