کشف بهترین سکه های حریم خصوصی در سال 2021

سکه های حریم خصوصی سیستم های غیرمتمرکز همتا به همتا هستند که یک واحد محاسبه در شبکه هستند. مونرو یکی از امن ترین و محرمانه ترین ارزهای رمزنگاری شده است. Dash یکی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده محبوب با ساده ترین عملکرد ناشناس است ، ساختاری دو سطحی در ساختار دو طبقه. سکه های حریم خصوصی برای همه کسانی که به امنیت خود اهمیت می دهند ضروری است: از افراد تجاری که به محرمانگی و سرعت فرآیندها اهمیت می دهند تا کاربران عادی اینترنت که می خواهند از خدشه ناپذیری زندگی شخصی خود اطمینان حاصل کنند. در اینجا بهترین سکه های حریم خصوصی وجود دارد.

تصویر

عکس توسط جاورد بر بدون چلپ چلوپ

ارزهای رمزنگاری شده به عنوان یک ابزار قابل اعتماد ظاهر شده اند که به کاربران آنلاین اجازه می دهد پول خود را بدون مشارکت بیگانگان کنترل کنند.

این ارزهای رمزپایه غیر متمرکز و ناشناس هستند که به دوران بانک های آفلاین پایان می دهند.

در سال 2021 ، دو کاربر معمولی آنلاین می توانند هرگونه معاملات مالی را بدون مشارکت و کنترل اشخاص ثالث انجام دهند ، که این امر امنیت و محرمانه بودن فرآیند را تضمین می کند.

با این حال ، برخی از سکه ها به شما امکان می دهند جزئیات تمام معاملات را در بلاک چین ثبت کنید ، و برخی دیگر وجود دارد که انجام این کار غیرممکن است: هیچ کس از جزئیات معاملات یا نام کاربرانی که آنها را انجام می دهند اطلاع ندارد. اینها هستند…