کریپتو فقط گرسنه تر شد: DevourGO اکنون پرداخت ها را از طریق Coinbase Commerce می پذیرد

PHOENIX، ایالات متحده، 13 ژوئن 2024/Chainwire/–

Devour، پلتفرم پیشرو سفارش غذا مبتنی بر وب 3، امروز اعلام کرد که با ادغام Coinbase Commerce در پرداخت DevourGO، پرداخت های رمزنگاری شده را برای میلیون ها کاربر ساده می کند. این حرکت نوآورانه به علاقه مندان به کریپتو اجازه می دهد تا با استفاده از حساب های موجود Coinbase.com یا Wallet، همه در برنامه DevourGO، به طور یکپارچه برای وعده های غذایی مورد علاقه خود پرداخت کنند.

Shelly Rupel، مدیرعامل Devour گفت: ما از شراکت با Coinbase Commerce خوشحالیم تا هزینه‌های ارزهای دیجیتال را برای میلیون‌ها نفر برای غذا بدون دردسر کنیم. “این ادغام یک فرصت بزرگ را باز می کند – دارندگان رمز ارز اکنون می توانند از تحویل غذا و در عین حال پرداخت با سهولت حساب Coinbase خود لذت ببرند. این یک برد-برد برای هر دو طرف است و به کاربران ارز دیجیتال راحتی مورد نیاز را ارائه می دهد و رستوران ها راه جدیدی برای استفاده از پایگاه مشتری رو به رشد و آگاه به فناوری.”

DevourGO از قدرت فناوری web3 برای ایجاد یک تجربه غذاخوری جذاب تر و مفیدتر برای مصرف کنندگان و رستوران ها استفاده می کند. تقویت سفارش غذا و تعامل فراتر از برنامه های سنتی – در بازی، در سرگرمی و جوامع دیجیتال! با اضافه شدن Coinbase Commerce، DevourGO سطح جدیدی از راحتی و دسترسی را برای میلیون ها ارز دیجیتال باز می کند.

Source link