کتابخانه pyftpdlib و نحوه انتقال فایلها از طریق شبکه بین دستگاههای مختلف

Pyftpdlib کتابخانه ای برای ایجاد سرور FTP در پایتون است. این کاملترین پیاده سازی سرور RFC-959 FTP موجود برای زبان برنامه نویسی پایتون است. کتابخانه آدرس های IP را که سرور ما در دسترس است نمایش نمی دهد ، بنابراین ابتدا باید با نام دامنه آن را پیدا کرده یا به آن دسترسی پیدا کنید. مهمترین چیز سرعت استقرار است و می توانید فایلهایی را از دستگاهی که سرور روی آن اجرا می شود بارگیری کنید. همچنین می تواند در حالت hotspot روی تلفن کار کند. متأسفانه نسخه های جدیدتر مرورگرها پروتکل FTP را رها کرده اند.

تصویر
عکس پروفایل Maksim Kuznetsov Hacker Noon

@دقیق کنندهماکسیم کوزنتسوف

فقط یک توسعه دهنده ارشد پایتون.

من فکر می کنم هر فردی در صورت عدم تمایل یا فرصتی برای بارگذاری هرگونه داده در ابر ، با مشکل انتقال داده بین دستگاه ها روبرو شده است. به نظر شخصی من ، این یکی از سریع ترین روش های انتقال فایل است: ما در مورد کتابخانه pyftpdlib صحبت خواهیم کرد.

کتابخانه pyftpdlib

اطلاعات از PyPI:

Pyftpdlib – کتابخانه سرور FTP پایتون یک رابط قابل حمل سطح بالا را فراهم می کند تا بتوان به راحتی سرورهای FTP بسیار کارآمد ، مقیاس پذیر و ناهمزمان را با پایتون نوشت. این کاملترین پیاده سازی سرور RFC-959 FTP موجود برای زبان برنامه نویسی پایتون است و در پروژه هایی مانند Google Chromium و Bazaar استفاده می شود و در بسته Debian ، Fedora و FreeBSD موجود است …