کاوش در آینده ساخت مرکز داده با Vertiv | دانش مرکز داده

در Data Center World 2023، استیون هیل از Data Center Knowledge با گرگ استوور، مدیر جهانی توسعه فناوری پیشرفته در Vertiv ارتباط برقرار کرد. آنها روند ساخت پیش ساخته مدولار در مراکز داده و همچنین سایر جنبه های فناوری و زیرساخت مرکز داده را مورد بحث قرار دادند.


رونوشت در زیر آمده است. ویرایش های جزئی برای وضوح انجام شده است.

رونوشت:

استیون هیل: صبح بخیر از Data Center World در سال 2023. من استفن هیل هستم و امروز با من نماینده Vertiv است که یک ارائه دهنده تجهیزات و خدمات برای مراکز داده در آمریکا در اوهایو است. امروزه Vertiv مجموعه قابل توجهی از فناوری را ارائه می دهد که تقریباً در هر جنبه ای از محیط مرکز داده برای توزیع برق، خنک کننده زیرساخت، مدیریت کابل، قفسه بندی، مدیریت دستگاه و مهار را در بر می گیرد. این شامل همه چیز از کمد شبکه گرفته تا فضای ابری و فراتر از آن، و برنامه های کاربردی حیاتی در هر اندازه است. و امروز گرگ استوور، مدیر جهانی توسعه فناوری پیشرفته در Vertiv، خوش آمدید. خوش آمدی.

گرگ استوور: استیو، از دیدنت خوشحالم

استیون: خوشحالم که با شما صحبت کردم قربان در مورد کاری که انجام می دهید به ما بگویید.

گرگ: بسیار خوب، عنوان بسیار جالب: مدیر جهانی توسعه فناوری پیشرفته. نسخه کوتاه آن این است که من با اخلالگرانی ملاقات می کنم که در حال توسعه فناوری هایی هستند که ممکن است بر محیط های زیرساختی ما تأثیر بگذارد. این OEM ها و بچه های تراشه هستند، و ما یاد گرفته ایم که تمام راه را تا تراشه دنبال کنیم. ما آموخته ایم که با افزایش TDP ها و در نتیجه نیازهای برق تغییر می کند، در نتیجه نیازهای خنک کننده نیز تغییر می کند. بنابراین، چگونه می‌توانیم از آن منحنی پیشی بگیریم و مطمئن شویم که جهان را قادر می‌سازیم تا این فناوری‌های جدید را بپذیرد؟ این کار سرگرم کننده ای است که من اکنون دارم.

مطالب پیشنهادی  Greenergy از هوش مصنوعی برای کاهش مصرف انرژی در مراکز داده بالتیک استفاده می کند | دانش مرکز داده

استیون: درست است و این مدتی است که ادامه دارد. منظورم این است که شما به قدرت سیستم هایی که در حال نشان دادن هستند نگاه کنید. رک هایی که قبلا پنج کیلووات بودند، اکنون 50 کیلووات هستند و به سمت بالا می روند.

گرگ: بله، رشد تصاعدی

استیون: و این فقط انرژی دادن به آنها نیست، بلکه خنک کردن همه آنهاست. از آنجا که مردم همیشه متوجه نیستند که از دیدگاه مرکز داده، انرژی برابر با گرما است – تقریباً نسبت یک به یک.

گرگ: در تمام طول روز و هر روز.

استیون: بنابراین، ما در مورد برخی از سیستم های جدید صحبت می کنیم. اگر بگویید 50 کیلووات، مثل این است که 50 سشوار مدام به شما باد می کنند. بنابراین، امروز در مورد چیز جالبی صحبت می کنیم. روند جدیدی در ساخت مرکز داده وجود دارد: پیش ساخته ماژولار. چالش برخورد با ساخت و ساز، بیشتر مراکز داده ساخت و ساز سفارشی بودند. اما اکنون، ما در مورد توانایی ساخت ماژول های پیش ساخته صحبت می کنیم که بسیار استانداردتر هستند و می توانند روند ساخت را ساده و سرعت بخشند. در مورد کارهایی که در زمینه پیش ساخته انجام می دهید بگویید.

گرگ: بنابراین، ما برای مدتی طولانی در یک فضای پیش ساخته مدولار بوده‌ایم، و در آن زمان این یک نوع راه‌حل بسیار خاص بود. اما با توجه به همه این موارد در جهان – زنجیره تامین، مشکلات تاخیر و محاسبات باید به مصرف کنندگان آن محصول نزدیک تر باشد، ما امروز برنامه های کاربردی را پیدا می کنیم. بازار قابل‌توجهی برای راه‌حل‌های پیش‌ساخته آزمایش‌شده کارخانه‌ای با قابلیت استقرار سریع برای عرضه در بازار وجود دارد. و در حالی که در ابتدا، من فکر می‌کنم که ما نسبتاً سفارشی بودیم تا آنچه را که همه می‌خواهند بسازیم، و هنوز سفارشی‌سازی زیادی انجام می‌دهیم.

مطالب پیشنهادی  Whistle-Blower 'Free Pass' فیس بوک را برای رفتار بد محکوم می کند

اکنون، به دلیل مقیاس و تقاضا برای راه‌حل‌های مدولار، در حال ساختن طرح‌های مرجع و بهترین روش‌ها هستیم که سعی می‌کند مدل‌های استانداردی ایجاد کند که می‌توانند بر اساس نیازهای مشتریان شخصی‌سازی شوند. و ما آن را در چند محیط مختلف می بینیم که در آن مراکز داده همه کاره و کاملاً کلید در دست داریم. این یک زیرساخت کامل است. این محفظه برای تجهیزات، خنک کننده برای تجهیزات، و قدرت برای تجهیزات است. این مدیریت از راه دور و امنیت است. همه چیز در یک جعبه است. شما آن را روی یک تخته یا در یک انبار مستقر می کنید. شما برق را وصل می کنید، خنک کننده را وصل می کنید و خاموش و کار می کنید.

روند دیگری که شاهد آن هستیم، راه‌حل‌های ماژولار و لغزنده قدرت و خنک‌کننده حتی برای تأسیسات بزرگ چوبی است. ارزش قابل توجهی وجود دارد که بتوانیم آن ها را ساخته و آزمایش کنیم، توسط ما در کارخانه هایمان، توسط افرادمان جمع آوری شده و با هم کار کنند. و وقتی این کار را انجام دهیم، آنها می توانند بسیار بسیار کارآمدتر شوند. و شما مسئله کار را دارید. کار مسئله بزرگی بوده است.

اگر مشتریان ما مجبور نباشند بیرون بروند و تیم‌هایی را استخدام کنند تا برای ساختن امکانات چوبی بیایند – و اشتباه نکنید، ساخت چوب از بین نمی‌رود. آنها مشتریان ما هستند و ما آنها را دوست داریم. قرار نیست یکی/یا باشد – یک یا خواهد بود و. منظورم این است که ما می توانیم به سرعت در جایی که نیاز دارم ظرفیت را افزایش دهیم. همانطور که بیل کلیمن در سخنرانی اصلی خود گفت، می‌توانیم جایی که همه چیز را به ابر منتقل کردم، افزایش دهیم، اما اکنون شروع به بازگشت به کشور می‌کند. بسیاری به دلایل مختلف در حال بازگشت هستند، و اینطور نیست که ابر به رشد خود ادامه ندهد. همه چیز در حال رشد است، اما ما در حال یافتن این موضوع هستیم که چه برنامه هایی باید در کجا باشند و چه معنایی برای بازار دارد.

مطالب پیشنهادی  چگونه فرهنگ امنیت سایبری مbersثر بسازیم

و این یک دنیای ترکیبی خواهد بود. قرار است تجهیزاتی در فضای ابری داشته باشید. قرار است تجهیزاتی در کلو داشته باشید. شما در حال ورود به فضای مدولار هستید، زیرا آنها ارزش کل این موضوع هاب و اسپیک را می بینند. شما افرادی را در شرکت هایی خواهید داشت که شاید امکانات کاملی نداشته باشند، اما باید تجهیزاتی را وارد کنند که در هیچ فضایی که دارند جا نشوند. آنها می توانند این را در یک پارکینگ بیندازند و آنها را تحویل دهند و آنها یک مرکز درجه یک جهانی و حیاتی برای ماموریت دارند.

استیون: و باز هم، این نکته جالب است، زیرا یک مرکز داده زمانی که شروع به نگاه کردن به آن می کنید یک محیط پیچیده است. وقتی در مورد قدرت خنک کننده و امنیت لازم برای ادامه کار صحبت می کنید.

قسمت 2 مصاحبه گرگ استور را تماشا کنید


سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور