کارشناس فناوری دورگا ساناگانا فایروال‌های نسل بعدی و تکنیک‌های مدل‌سازی تهدید را ارتقا می‌دهد

اگر چیزی ارزشمند است، باید با سپرهای قابل اعتماد از آن محافظت کنید. این در مورد دارایی های ملموس و دیجیتال صادق است. با وجود هکرها و نرم‌افزارهای مخرب که دائماً راه خود را از طریق وب در هم می‌پیچند، متخصصان امنیت سایبری مأموریت دارند تا روش‌های کاهش خطرات نسل بعدی را توسعه دهند تا از تهدیدات دیجیتالی جلوگیری کنند.

دورگا پراسادا رائو ساناگانا، معمار اصلی امنیت سایبری در یک سازمان مالی مشهور، از جمله کارشناسان فناوری است که برای مبارزه با تهدیدات سایبری با سیستم‌های دفاعی پیشرفته فایروال گام بر می‌دارد.

«همانطور که تکنولوژی برای خیر تکامل می یابد، فناوری بد نیت نیز تکامل می یابد. تهدیدها سریعتر از همیشه تکامل می‌یابند، بنابراین دفاع ما باید سرعت خود را حفظ کند، حرکت بعدی را پیش‌بینی کند و از دشمن پیشی بگیرد.» Sanagana می‌گوید که اهمیت ارتقای امنیت سایبری را پیش از این منحنی نشان می‌دهد.

ستاره شمالی نوآوری امنیت سایبری

ساناگانا به لطف پیشرفت های شغلی قابل توجه خود به یک چهره قابل توجه در امنیت سایبری تبدیل شده است. Sanagana به عنوان یک معمار امنیتی پیشرو برای یک شرکت خدمات مالی بزرگ، بر حفاظت از دارایی های دیجیتال و توسعه روش های دفاعی جدید تمرکز دارد.

Sanagana با به کارگیری قدرت خود در موقعیت های زندگی واقعی، تخصص خود را در بخش های بی شماری ایجاد کرده است. این شامل معماری و مهندسی امنیت سایبری، هوش مصنوعی، علم داده، امنیت ابر و…

Source link