کارشناسان انرژی ایالات متحده آخرین بینش ها را در مرکز داده جهان 2024 ارائه می کنند | دانش مرکز داده

کارشناسان انرژی پیشرو جهان در میان لیست سخنرانان Data Center World 2024، کنفرانس و نمایشگاه برتر جهانی صنعت مرکز داده تایید شدند.

DCW 2024 در تاریخ 15 تا 18 آوریل در مرکز همایش والتر ای. واشنگتن در واشنگتن دی سی برگزار می شود. در این رویداد بیش از 200 غرفه‌دار، 60 جلسه کنفرانس، و مجموعه‌ای از فرصت‌های آموزشی و شبکه‌ای دیگر برای بیش از 2000 شرکت‌کننده مورد انتظار حضور خواهند داشت.

دستور کار کنفرانس 2024 به چهار مسیر تقسیم شده است که برخی از مهم ترین موضوعات تأثیرگذار بر صنعت مرکز داده را پوشش می دهد:

  • فناوری های نوظهور فناوری اطلاعات و مرکز داده
  • طراحی، ساخت، بهره برداری، کنترل
  • Colocation، Hyperscale و Cloud Innovation
  • استراتژی های پایداری، از قدرت تا بازیافت

از جمله سخنرانان تایید شده برای سال آینده، آرمان شهابی، دانشمند ستاد انرژی و سیاست های محیطی در آزمایشگاه ملی لارنس برکلی است که یافته های اولیه گزارش منتشر نشده 2024 را به کنگره در مورد مصرف انرژی مرکز داده ایالات متحده ارائه خواهد کرد.

پایداری و بهره وری انرژی مرکز داده در مرکز DCW 2024 با پیتر دو بوک از وزارت انرژی در پروژه ARPA-E COOLERCHIPS و سایر جلسات بررسی یکپارچه سازی انرژی هسته ای و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از طریق ریزشبکه ها در مرکز توجه قرار خواهد گرفت.

چندین جلسه به فناوری‌ها و نوآوری‌های نوظهور می‌پردازند. موضوعات مربوط به خودکارسازی چرخه عمر داده برای هوش مصنوعی، ادغام هوش مصنوعی در زیرساخت های دیجیتال، فناوری نوری نسل بعدی و آینده فناوری های مرکز داده، از جمله بحث در مورد محدودیت های بالقوه خنک کننده هوا است.

سایر ارائه‌ها بر جنبه‌های عملیاتی مراکز داده، مانند مدیریت چرخه عمر داده، رسیدگی به حوادث، یکپارچه‌سازی زنجیره تامین، توسعه مهارت‌ها و کارگاه‌های رهبری متمرکز خواهند بود.

نکته مهم این است که چندین جلسه بر جذب استعدادها در صنعت مرکز داده متمرکز است، بر آموزش، کارآموزی و ارتقاء مهارت تمرکز می‌کند، در حالی که بر اهمیت زنان در نیروی کار مرکز داده تاکید می‌کند.

فناوری و نوآوری

تارا گیب، مدیر رویداد DCW گفت: «ما از اینکه امسال این رویداد را به واشنگتن دی سی، در قلب بزرگترین بازار مرکز داده در جهان بیاوریم، هیجان زده هستیم. «برنامه 2024 شامل 60 جلسه خواهد بود که توسط هیئت مشاوران محتوای ممتاز ما در چهار روز پرتراکم الهام و یادگیری برگزار می شود.

ما از جامعه دعوت می‌کنیم تا ارتباطات جدیدی را در سطح نمایشگاهی در حال رشد ایجاد کنند، مطالعات موردی بی‌طرفانه فروشنده و جلسات توجیهی روند را بشنوند، گواهینامه حرفه‌ای جدید دریافت کنند، و سخنرانان اصلی قدرتمند خود را تجربه کنند (که نمی‌توانیم منتظر آن باشیم. اعلام).”

بیل کلیمن، رئیس برنامه کنفرانس، با بحث در مورد خط تولید DCW 2024، گفت: «ما سخت کار کرده‌ایم تا تحول مهمی را که امروز در صنعت می‌بینیم تأمل کنیم. در Data Center World 2024، بحث‌هایی درباره هوش مصنوعی، طراحی مرکز داده، پایداری و استراتژی‌هایی برای تأثیرگذاری بر بازار جدید به سرعت در حال ظهور خواهید شنید. امیدوارم شما هم مثل من هیجان زده باشید!»

وی افزود: شرکت‌کنندگان در مورد گزارش‌های انرژی کاملاً جدید و هنوز منتشر نشده به کنگره، راه‌حل‌های جدید در مورد طراحی نیرو، نحوه مدرن‌سازی امکانات برای پشتیبانی از محاسبات با چگالی بالا، و اینکه چگونه باید به اقتصاد بازنگری کنیم، یاد خواهند گرفت. مرکز داده مدرن در DCW24، نبض صنعت را در تمام جلسات ما، همراه با الهام، آموزش و ارتباط احساس خواهید کرد.

اتصال صنعت

با انتظار 200 غرفه‌دار تایید شده و بیش از 2000 نماینده، DCW به یک رویداد پیشرو در تقویم صنعت مرکز داده جهانی تبدیل شده است.

علاوه بر اکشن در صفحه نمایش، Data Center World 2024 شامل نشست تحلیلگر Omdia در 15 آوریل و ساخت مرکز داده (17-18 آوریل) خواهد بود. آموزش پیش از کنفرانس در 14 آوریل به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا گواهینامه Certified Data Center Professional (CDCP) را دریافت کنند.

توبی استاپلتون، نایب رئیس مرکز داده جهانی NTT، با به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد نسخه 2023 DCW، گفت: “کنفرانس حس واقعی جامعه و رفاقت را برانگیخت، علیرغم تعداد زیادی از شرکت کنندگان، به نظر می رسید که همه قابل دسترس و مشتاق به مشارکت در فعالیت های معنادار هستند. گفتگو.”

دانش مرکز دادهکه از طریق شرکت مادر خود Informa Tech با DCW و AFCOM هماهنگ شده است، حضور پررنگی در نمایشگاه خواهد داشت. ویراستاران ما در طول رویداد در محل حضور خواهند داشت، مصاحبه انجام می دهند و مشتاق گفتگو با متخصصان صنعت هستند که از میز خبر بازدید می کنند.

در نهایت، جامعه مرکز داده عاشق شبکه سازی و گذراندن اوقات خوش است و مهمانی کنفرانس جهانی مرکز داده 2024 نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. این رویداد که برای همه شرکت کنندگان آزاد است، در تاریخ 17 آوریل از ساعت 19 تا 22 برگزار می شود.

بازدید کنید وب سایت Data Center World برای جزئیات کامل کنفرانس