کارت های رمزنگاری در سال 2021: ما تا کجا رسیده ایم؟

عکس پروفایل جولی استفان هکر ظهر

@99 جولایجولی استفان

تکنسین و رهبر تجربه محصول که از پل های تجاری ، مهندسی و طراحی استفاده می کند.

کارت بدهی برای بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه تقریباً مشابه کارت های فیات عادی کار می کند. می توانید کارت خود را در Point Of Sale در یک فروشگاه بکشید ، می توانید از آن در یک دستگاه خودپرداز برای برداشت وجه نقد استفاده کنید یا جزئیات آن را برای خریدهای آنلاین وارد کنید.

معمولاً همه هزینه ها به صورت ایده آل با بهترین نرخ و بدون مالیات دیگر به ارز محلی فیات تبدیل می شوند. آنها برای سهولت استفاده مستقیم از ارزهای رمزپایه در صورت لزوم طراحی شده اند ، حتی اگر بازرگان پرداخت در آنها را قبول نکند.

ویژگی های کارت های رمزنگاری

قبل از استفاده از کارت های رمزنگاری ، باید ویژگی های آنها را درک کنید:

  • کارتهای در نظر گرفته شده همزمان با سیستمهای پرداخت MasterCard و Visa کار می کنند. به زبان ساده ، صاحب چنین لوازم جانبی می تواند با کارت در هر مکان و هر زمان پرداخت کند.
  • این کارت ها نه تنها ارزهای رمزپایه بلکه پول فیات (دلار ، یورو و غیره) نیز در خود دارند. با تشکر از این ، مبادله به سرعت و با نرخ داخلی و بدون مارک و کمیسیون انجام می شود. این یک فرایند خودکار است.
  • کارت به حساب افتتاح شده در این سرویس پیوند داده می شود. با تشکر از این ، شما می توانید خیلی سریع پول فیات بدست آورید.
  • شما می توانید بدون تأیید با برخی از کارت ها کار کنید ، کاملاً ناشناس.
  • کارت به صورت شبانه روزی ارائه می دهد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>