کارتون های انیمه فرزندان ما را به دنیای فانتزی می مکند

بسیار خب، اجازه دهید چیزی را به شما بگویم که مدتی است مرا از بین برده است – این کارتون های انیمه های لعنتی، بچه های ما را به دنیای فانتزی می کشند، و من را از دیوار بالا می کشد! منظورم این است که چه اتفاقی برای کارتون های قدیمی خوب با اخلاق و شخصیت های ساده که در واقع شبیه انسان ها یا شخصیت های بامزه دیزنی هستند، آمد؟ اکنون همه اینها شخصیت‌های خشن با چشم‌های درشت و موی سیخ‌دار با قدرت‌ها و داستان‌هایی هستند که هیچ معنایی ندارند.

هر بار که متوجه می‌شدم بچه‌ها در حال تماشای انیمه کارتون‌ها هستند، تمام چیزی که مشاهده می‌کردم یک سری چیزی بود که اصلاً معنی نداشت و مملو از محتوای عجیب و غریب بود. به طور جدی، آنها حتی چه چیزی را تماشا می کنند؟ این فقط ترکیبی از شخصیت های عجیب و غریب است که کارهای تصادفی و بدون خط داستانی منسجم انجام می دهند.

به نظر می رسد مضامین عجیب و غریب و پیام های مشکوک این نمایش ها ترویج می کنند. مثل این است که آنها طراحی شده اند تا مغز بچه ها را به هم بزنند و آنها را پر از مزخرفات کنند. آنها به جای درگیر شدن در یک چیز معنی دار یا آموزشی، وقت خود را برای این دریبل بی فکر تلف می کنند.

صفحه نمایش با گردبادی از رنگ ها و شخصیت ها می تپد، اما در میان هرج و مرج، هیچ ماده ای وجود ندارد، هیچ انسجامی وجود ندارد – فقط مجموعه ای آشفته از صحنه های بی معنی. نمایش ها، ترکیبی سمی از بی هدفی و عجیب بودن، دنباله ای از سردرگمی و پوچی را در پی خود به جا می گذارند.

این…

Source link