کاربران Pinterest می توانند با پیوندهای وابسته درآمد کسب کنند

پینترست راه های جدیدی را برای کسب درآمد کاربران در سایت ارائه می دهد ، از جمله توانایی دریافت کمیسیون از طریق پیوندهای وابسته.

در حال حاضر ، کاربران Pinterest می توانند پین های ایده را به پین ​​های قابل خرید تبدیل کنند. وقتی سایر کاربران یک محصول برچسب زده را پس از کلیک روی پیوند در پین ایده خریداری می کنند ، کاربری که آن را ارسال کرده است کمیسیون دریافت می کند.

کاربران می توانند پین های ایده خود را با هر یک از میلیون ها پین محصول در Pinterest نشان کنند. بر اساس داده های شرکت ، کاربران 89 درصد بیشتر تمایل به خرید محصولات برچسب گذاری شده در پین ایده ها نسبت به پین ​​محصولات مستقل دارند.

Pinterest همچنین گزارش می دهد که تعامل با پین های ایده به طور متوسط ​​نه برابر بیشتر از پین های استاندارد است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

پین های ایده ، که در ماه مه گذشته معرفی شد ، یک قالب ویدیویی چند صفحه ای است که هرکسی دارای حساب تجاری در ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، اتریش و سوئیس است.

Pinterest پین های ایده را تکامل پین های داستان توصیف می کند ، به این معنا که آنها به شیوه ای مشابه رفتار می کنند ، اما پین های ایده پس از یک دوره زمانی مشخص ناپدید نمی شوند.

ایجاد پین ایده شامل موارد زیر است:

  • ضبط و ویرایش ویدیو تا 20 صفحه محتوا
  • امکان ضبط صدا به گونه ای که سازندگان بتوانند صدای شخصی خود را اضافه کنند
  • انتخاب موسیقی توسط اپیدمیک صدا
  • ابزارهای انتقال حالت شبح (برای کسانی که قبل و بعد از آن مناسب هستند!)
  • صفحات مربوط به دستورالعمل ها یا مواد تشکیل دهنده را توضیح دهید
  • عناصر تعاملی مانند برچسب گذاری افراد و برچسب ها
  • چند پیش نویس ذخیره می شود تا سازندگان بتوانند ایده های بیشتری را منتشر کنند
  • گزینه ها را برای اشتراک گذاری محتوا فراتر از Pinterest صادر کنید
  • برچسب زدن موضوعی ، ویژگی انتشار که به اتصال محتوا به علایق مرتبط کمک می کند

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

کاربران می توانند پین ایده هایی از سازندگان را که در یک چرخ فلک در بالای خوراک خانه خود دنبال می کنند مشاهده کنند. علاوه بر این ، پین های ایده در نتایج جستجوی Pinterest ، برگه Today و در بالای نمایه های خالق نشان داده می شوند.

سازندگان Pinterest قادر خواهند بود به سادگی با برچسب زدن محصولات در پین ایده ، قابلیت خرید محتوای خود را کنترل کنند.

کاربران Pinterest می توانند با پیوندهای وابسته درآمد کسب کنند

علاوه بر این ، کاربران می توانند برنامه های وابسته خود مانند Rakuten و ShopStyle را برای دریافت درآمد از توصیه های خود ادغام کنند.

به روز رسانی به مشارکت های تجاری

بسیاری از سازندگان با مارک ها مشارکت کرده اند و می خواهند محتوای مارک دار خود را در Pinterest برجسته کنند.

Pinterest در حال معرفی ابزار مشارکت پولی جدید در نسخه بتا است که به سازندگان اجازه می دهد مشارکت های پولی خود را فاش کنند.

سازندگانی که محتوای مارک دار تولید می کنند ، می توانند مارک هایی را که با آنها همکاری می کنند مستقیماً در پین ایده خود اضافه کنند ، و هنگامی که مارک برچسب را تأیید کرد ، پین ایده دارای برچسب “مشارکت پولی” خواهد بود.

Pinterest در حال راه اندازی ابزار برچسب گذاری Idea Pins برای همه حساب های تجاری در ایالات متحده و انگلستان است و در ماه های آینده به کشورهای دیگر نیز ادامه می یابد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

ابزار مشارکت پولی اکنون برای سازندگان منتخب در ایالات متحده ، بریتانیا ، کانادا ، استرالیا ، ایرلند ، نیوزلند ، فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا آلمان ، سوئیس ، اتریش ، سوئد ، برزیل ، آرژانتین ، مکزیک ، شیلی ، کلمبیا و پرو زنده است.

منبع: اتاق خبر پینترست