چگونه Web3 ایده های ما را درباره ثروت بازتعریف می کند

\

:::info زمانی ثروت ساده بود. دلار آمریکا ارز ذخیره جهان بود و هر چه ارزش دلاری شما بیشتر باشد، ثروتمندتر می‌شوید. همه موافقت کرد در مورد همه چیز، و قوانین بازی بسیار روشن بود.

:::

\ متاسفانه دیگر اینطور نیست. این اقتصاد آمریکا در حال فروپاشی است به دلیل سیاست های بیش از حد چاپ پول، و اروپا وضعیت بهتری ندارد. تورم بیداد می کند و بحران هزینه های زندگی گسترده است.

\ ویدیوهای آنلاین در رابطه با هزاره هایی که اساساً برای خوردن غذا و پرداخت اجاره بها کار می کنند و کیفیت بد زندگی آنها و دروغ رویای آمریکایی موعود را تقبیح می کنند بسیار زیاد است. همه اینها را می توان زیر پای زیرساخت های مالی و حاکمیتی فعلی که در وضعیت نابسامانی قرار دارند، گذاشت.

مسیر سنتی به سوی ثروت

طلا همیشه پادشاه است

\ مسیر قدیم به سوی ثروت بسیار خطی تر بود. شما به مدرسه رفتید – اگر نمرات خوبی می گرفتید و پول داشتید، می توانستید به یک دانشگاه خوب وارد شوید و شغلی با درآمد بالا پیدا کنید. این شغل ثابت شد، و شما معمولاً پنج سال یا بیشتر در آنجا می‌مانید، و احتمالاً در شرکت بالا می‌روید.

\ این همه با ابزارهای کار از راه دور و مشاغل آزاد تغییر کرد و به افراد اجازه داد با چندین مشتری قراردادهای کوتاه مدت کار کنند. هیچ کس به مدرک شما در هنگام فریلنسری اهمیت نمی دهد -…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور