چگونه Spherex با آسیب‌پذیری‌های قرارداد هوشمند مقابله می‌کند

به ما بپیوندید تا با Eyal Meron برای مجموعه “مبتکران در وب 3” خود بنشینیم، جایی که ایال سفر خود را از یک متخصص امنیت سایبری باتجربه در جامعه سایبری اسرائیل و CISO سابق بانک Leumi به چشم‌اندازهای استراتژیک پیشرو در spherex به اشتراک می‌گذارد.

ایشان پاندی: سلام ایال، خیلی خوب است که شما را برای مجموعه “مبتکران در وب 3” اینجا داریم. آیا می‌توانید به اشتراک بگذارید که چگونه تجربه‌تان به‌عنوان فردی که سال‌های زیادی را در نقش‌های کلیدی در جامعه سایبری اسرائیل گذرانده و به‌عنوان CISO بانک لیومی، سفر و چشم‌انداز استراتژیک شما در حوزه را شکل داده است؟

ایال مرون: سلام ایشان، خوشحالم که اینجا هستم. چشم انداز من برای spherex از سال ها مقابله با چالش های امنیت سایبری، همراه با حفظ سطح حفاظت مورد نیاز در بخش مالی ناشی می شود.

Web3 هنوز یک فضای دیجیتال نسبتاً جدید است که این پتانسیل را دارد که روش کار اقتصاد جهانی را مختل کند. این در واقع یک عنصر اساسی در تحول دیجیتالی بشریت است، اما جزء سایبری آن باید حل شود تا امکان تحقق پتانسیل آن فراهم شود.

وقتی به وضعیت سایبری در وب 3 نگاه می کنیم، واضح است که لایه زیرساخت به لطف اصول عدم تمرکز و رمزنگاری به خوبی محافظت می شود. کاربران، در سمت کیف پول، هم در حفظ کلید خصوصی و هم در تأیید …