چگونه MeetMomentum را ساختم: استفاده از 10 سال تجربه React

پس از یک دهه کار مهندسی نرم‌افزار (حرفه‌ای و شخصی)، به‌ویژه در توسعه فرانت‌اند، چیزی را ساخته‌ام که به آن افتخار می‌کنم.

در این مقاله، من شما را از طریق پشته فناوری ایده‌آل خود و تصمیمات پیچیده‌ای که MeetMomentum را شکل دادند، راهنمایی می‌کنم. به من بپیوندید تا در مورد ساخت ابزاری که برای متحول کردن نحوه مدیریت زمان در مناطق زمانی جهانی طراحی شده است، با من همراه باشید.

بررسی اجمالی پروژه

در دنیای متصل امروزی، ابزارهایی برای ردیابی مناطق زمانی جهانی فقط یک ضرورت نیستند. آنها یک راه نجات برای حرفه ای ها و مسافران هستند.

متأسفانه، اکثر راه‌حل‌های تقویم هنگام برنامه‌ریزی، پشتیبانی موثر منطقه چند زمانی را ارائه نمی‌دهند و من شخصاً به این دلیل با مشکلات زیادی روبرو شدم.

اینگونه بود که من شروع به ایجاد چشم انداز MeetMomentum کردم. من می‌خواستم چیزی بسازم که واقعاً منطقه‌های زمانی نامتناهی را به‌طور بصری و شهودی در نظر بگیرد. همچنین می‌خواستم مطمئن شوم که با تقویم موجود من ادغام می‌شود، بنابراین مجبور نیستم فقط برای رزرو یک جلسه به چند صفحه نگاه کنم.

طرح

طراحی یکی از بزرگترین چالش ها بود. دلیل خوبی وجود دارد که چرا اکثر برنامه ها بیش از دو منطقه زمانی را پشتیبانی نمی کنند. این امکان وجود ندارد که همه آن اطلاعات را به شکلی قابل هضم جمع کنیم.

حداقل نه با رویکرد موجود.

موجود …

Source link