چگونه CKB و RGB++ بی سر و صدا شبکه های رمزنگاری را دوباره تعریف می کنند

وقتی که پروتکل RGB++ برای اولین بار معرفی شد، توجه بازار قابل توجهی را به خود جلب کرد که باعث شد بسیاری از افراد در مورد تأثیر بالقوه این استاندارد دارایی لایه 1 بیت کوین جدید (L1) بحث کنند.

اولین مورد استفاده آن، اتصال ایزومورفیک فناوری، شبکه‌های BTC و CKB را با هم ترکیب می‌کند و منجر به علاقه‌مندی مجدد به شبکه CKB و انتظارات جدید برای توسعه آینده آن می‌شود.

با این حال، با گذشت زمان و کاهش هیجان اولیه، به نظر می رسید که علاقه کاهش یافت. اما آیا واقعاً ساکت شده است؟


این ترجمه ای از الف است پست نوشته شده توسط DaPangDun، یک محقق مستقل ارزهای دیجیتال.


تمرکز توجه

از آنجایی که پروژه ها در بازار تلاش می کنند توجه کاربران را به خود جلب کنند، “اقتصاد توجه” به اصطلاحی تبدیل شده است که اغلب ذکر می شود. با این حال، توجه اغلب “کوتاه” است و به راحتی می توان آن را منحرف کرد. این وضعیت فعلی بازار است، جایی که اکثر ما از “نقاط داغ بازار” پیروی می کنیم، در حالی که از مزایای کمی برخورداریم. بیشتر از دست دادن و اضطراب رنج می برند.

من همیشه معتقدم که اگر می‌خواهید روی یک دسته/پروژه خاص تمرکز کنید، باید درک خود را از آن در یک دوره طولانی دنبال کرده و تنظیم کنید. لازم نیست این چرخه را در سال ها، بلکه حداقل در ماه ها اندازه گیری کرد. این به این دلیل است که توسعه فناوری، رشد و کاربرد زمان می برد. آنها از هوا ظاهر نمی شوند و …

Source link