چگونه یک کرونومتر ساده می تواند کارایی شما را افزایش دهد

عکس پروفایل نویسنده

@جونریخوان ریز

مدیر عامل و بنیانگذار Yoy: شبیه سازی ، VR ، AR ، برنامه های وب برای بهبود یادگیری کارگران و دانشجویان 🙂

در این مرحله از تاریخ بشر چیزی واقعاً متناقض وجود دارد: ما اسکلت های بیرونی برای ذهن خود داریم و می توانیم با حداقل تلاش بهترین محتوای ساخته شده را ایجاد و به آنها دسترسی پیدا کنیم. با این حال ، تمرکز ما کمتر شده و به راحتی حواسمان را پرت می کند. بیشتر افراد به جای مصرف ایده ها و فرصت های تازه برای رشد ، در یک چرخ فلک بی انتها و حواس پرتی گم می شوند.

مطالبی وجود دارد که دهه ها پیش نوشته شده است و می تواند به ما کمک کند تا به نسخه بهتری از خود نزدیک شویم. یکی از این گنجینه ها “مدیر اجرایی” نام دارد ، کتابی واقعاً قدیمی از پیتر دراکر که مدتی قبل از آن لذت بردم و ایده قدرتمندی به من داد که از آن در هر روز کاری استفاده می کنم: یک ساعت ساده که وقتی در کاری مشغول کار هستم در حال اجرا است ، به من کمک متمرکز بمانم و بفهمم که وقتم کجا می رود.

مدت ها پیش ، در یک “واقعیت” بسیار دور از دوران ما ، مردم نیز حواسشان پرت شد. مدیران عالی رتبه ، با چندین دهه تجربه ، فقط وقت با ارزش خود را در کارهای غیر مهم یا کوچک تلف می کردند. که هرکسی با تجربه کمتر بتواند انجام دهد. دراکر ، با درک عمیق از کارایی انسان ، یک راه حل زیبا پیدا کرد: فقط یک تایمر بگذارید و بگذارید داده ها خودش صحبت کنند.

همانطور که او …