چگونه یک راه اندازی موفقیت آمیز محصول با 0 فالوور و 6 دلار داشته باشید

سلام! امروز می خواهم به شما بگویم که چگونه پروژه خود را راه اندازی کردم Chill Subs در 3 روز اول فقط 6 دلار برای یک دامنه خرج کردم و 3000 دنبال کننده در حساب جدید توییتر/X خود به دست آوردم.

برای کمی زمینه، Chill Subs در هسته خود پایگاه داده ای از بیش از 4000 فرصت برای نویسندگانی است که به دنبال انتشار آثار خود هستند. وقتی شروع کردم، فقط من بودم و وب سایت فقط 75 مجله ادبی را فهرست کرده بود. دو سال بعد، ما تیمی متشکل از 7 نفر هستیم که به طور تمام وقت در 5 کشور مختلف کار می کنیم و این وب سایت بیش از 26000 کاربر ثبت نام شده و بیش از 60000 دنبال کننده در رسانه های اجتماعی دارد.

و همه چیز فقط با یک آخر هفته سرگرم کننده کدنویسی پس از نوشیدن آبجو در یک بار در گدانسک شروع شد.

خوب، بیایید این را باز کنیم!

ایده و اجرا

مانند اغلب پروژه های بزرگ، من حتی به دنبال راه اندازی یک استارتاپ نبودم. من فقط از وضعیت موجود عصبانی بودم، یک راه حل بهتر برای خودم می خواستم، و سپس در نیمه راه، متوجه شدم که در واقع ممکن است برای افراد دیگر مفید باشد.

هنگامی که در حال حل مشکل خود یا افراد نزدیک به شما هستید، از همان ابتدا از یک مزیت بزرگ برخوردارید – اعتماد به چیزی که ایجاد می کنید. شما می دانید چه زمانی راه حل شما کار می کند زیرا شما اولین کسی هستید که آن را آزمایش می کنید. بنابراین، تنها چیزی که باقی می‌ماند این است که آن را به دیگران بشناسانیم (که از …

Source link