چگونه یک برنامه هوش مصنوعی ساختم تا به افراد پرمشغله (تنبل) کمک کنم مهارت های مکالمه انگلیسی خود را بهبود بخشند

هی هکرها 👋 من بنیانگذار Fluently هستم و می‌خواهم مسیر خود را در ایجاد ابزاری به اشتراک بگذارم که به متخصصان غیر بومی کمک می‌کند مهارت‌های انگلیسی زبان خود را با هوش مصنوعی بهبود بخشند. به Grammarly فکر کنید، اما برای کنفرانس های ویدئویی.

چگونه این ایده به وجود آمد

من بیش از یک سال در ایالات متحده زندگی کردم و در آنجا زبان انگلیسی خود را به سطح پیشرفته ارتقا دادم. من تقریباً تمام اطلاعات از جمله کتاب های انگلیسی را مصرف می کنم.

اما با وجود این، در 4 ماه گذشته زندگی در لندن در حالی که در شتابدهنده Entrepreneur First شرکت می کردم، متوجه شدم که گاهی اوقات مردم هنوز از من می خواهند آنچه را که گفته ام تکرار کنم. از صورتشان دیدم که چیزی نمی فهمند. پنهان کردن آن سخت است.

خنده دارترین موقعیت زمانی اتفاق افتاد که مردی از لتونی به آرامی به من گفت: “شما “مبهم” را “واگیو” تلفظ می کنید. کلمه اول به معنای نامشخص یا نامشخص است، در حالی که کلمه دوم گوشت گاو ژاپنی است

به طور خلاصه، من یک بار دیگر تمایل به بهبود زبان انگلیسی خود را احساس کردم. گزینه “اوه خوب، هر طور شده می فهمند، من محلی نیستم” اصلا به من نمی خورد. با این حال، رفتن به معلمان کار دشواری است. ابتدا باید برای درس ها وقت بگذارید. دوم اینکه معلم های خوب گران هستند. ثالثاً مقدار بازخورد بعد از یک درس یک ساعته برای یک هفته زیاد نیست.

راه حل: روان

سابقه من به عنوان یک مهندس ML مرا به این فکر انداخت که اگر هوش مصنوعی…

Source link