چگونه چینتائی چرخه عمر معاملات را کارآمدتر می کند

Chintai برای دارایی های دیجیتال و موسسات مالی یک راه حل جامع انتشار و تجارت ثانویه است. رایان بثم ، روانشناس بالینی سابق است که جهش بزرگی در صنعت مالی و فناوری انجام داد. او یکی از بنیانگذاران یک شرکت SaaS در سنگاپور است که از فناوری بلاک چین برای نوسازی بازارهای سرمایه برای مدیران دارایی ها ، بانک ها و شرکت ها استفاده می کند. مدیرعامل ، دیوید پکهام ، 20 سال سابقه دار در صنعت مالی است که در گلدمن ، کرید سوئیس ، HSBC و بارکلیز کار می کرد.

تصویر
عکس پروفایل Limarc Ambalina Hacker Noon

لیمارک آمبالینا

معاون توسعه روز در روز هکر نون ، در شب VR Gamer و Anime Binger

مهمان این هفته Slogging AMA رایان بثم ، روانشناس بالینی سابق است که جهش بزرگی به صنعت مالی و فناوری داشته است. او یکی از بنیانگذاران Chintai است ، “یک راه حل انتشار دارایی های دیجیتال جامع برای تجارت های کوچک و متوسط ​​و موسسات مالی”. جامعه HackerNoon از او درباره موقعیت Chintai در بازار و اینکه چه چیزی آنها را از رقبای خود متمایز می کند ، پرسید.

این موضوع Slogging توسط Limarc Ambalina ، Justin Roberti ، Jose Hernandez ، John ، Mónica Freitas ، Ryan Bethem ، Amy Shah ، Nicolas Ng و Gimbiya Galadima در کانال رسمی #amas رخ داده است و برای خوانایی ویرایش شده است.

سلام به همه! لطفاً از مهمان بعدی AMA ، تیم CHINTAI استقبال کنید!

آنها را بخوانید …