چگونه پیام های موثر بنویسیم و از هوش مصنوعی نهایت استفاده را ببریم

سروصدای پیرامون چت ربات های هوش مصنوعی همچنان قوی است. برخی قبلاً سعی کرده اند از ChatGPT، Copilot، Gemini، ChatOn یا Claude برای مقاصد شخصی و کاری استفاده کنند، در حالی که برخی دیگر مواجهه خود را با این فناوری های پیشرفته به تعویق می اندازند. اگر به گروه دوم تعلق دارید، این مقاله راهنمای مفیدی برای استفاده موثر از هوش مصنوعی در کارهای روزمره شما خواهد بود.

در ابتدا، شما باید چت باتی را انتخاب کنید که به بهترین نحو با اهداف شما مطابقت داشته باشد. چت بات ها می توانند جهانی باشند (به شما در انجام هر کاری کمک می کنند، از نوشتن نامه تجاری گرفته تا ایجاد شکایت برای یک شرکت هواپیمایی) یا موارد تخصصی تر. برای مثال، Chatsoinc بر تولید محتوا متمرکز است و برای کپی‌نویسان و دیگر متخصصان خلاق بسیار مفید خواهد بود. نمونه دیگری از چت بات تخصصی Character.ai است. این برای کسانی طراحی شده است که احساس تنهایی می کنند و به دنبال همراهی در مکالمات آنلاین هستند.

بنابراین، اگر با چت بات ها تازه کار هستید، پیشنهاد می کنم با ChatGPT یا ChatOn شروع کنید. اولین مورد برای استفاده از رایانه مناسب است، در حالی که ChatOn، ساخته شده بر روی ChatGPT، برای استفاده از تلفن همراه بهینه شده است. به عنوان مثال، دارای تعدادی عملکرد اضافی مانند ایجاد خلاصه فایل های PDF و ویدیوهای YouTube است.

نکته 1. از دستورات آماده استفاده کنید و خلاق باشید

بسیاری از ربات‌های گفتگو از قبل پیام‌های از پیش ساخته شده در صفحه اصلی دارند،…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور