چگونه هوش مصنوعی می تواند خانه های هوشمند ما را هوشمندتر کند؟

هوش مصنوعی (AI) با استقبال گرم کاربران و توسعه دهندگان لیگ بزرگ در سراسر جهان مواجه شده است زیرا شرکت های بیشتری تلاش می کنند تا نوعی از فناوری مصنوعی را در نرم افزار خود ادغام کنند و از قابلیت های یادگیری ماشینی برای بهبود تجربه کاربر نهایی استفاده کنند.

دره سیلیکون شاهد انفجاری در تعداد پروژه‌های هوش مصنوعی در حال حاضر در حال آماده‌سازی بوده است، به گونه‌ای که همه از اپل، گوگل و متا گرفته تا ادوبی، مایکروسافت، اوراکل و ویزا همه با فناوری هوش مصنوعی آزمایش می‌کنند و این ویژگی‌ها را در خط جدید خود استفاده می‌کنند. محصولات

از آنجایی که بازیکنان بزرگ‌تر و استارت‌آپ‌های کوچک‌تر وارد چرخه هوش مصنوعی می‌شوند، بیشترین تأثیری که هوش مصنوعی می‌تواند به طور بالقوه بر زندگی ما داشته باشد، شاید در مکانی بسیار نزدیک‌تر از آنچه فکر می‌کنیم به ما باشد – خانه‌هایمان.

با این حال، اتصال دستگاه‌های هوشمند به خانه‌های ما چیز جدیدی نیست. در چند سال گذشته، خانواده‌ها دستگاه‌های دیجیتالی زیادی را معرفی کرده‌اند، از زنگ‌های هوشمند در و دوربین‌های امنیتی گرفته تا یخچال‌های هوشمند، سیستم‌های تهویه و تعداد انگشت شماری بلندگوی هوشمند پراکنده در هر اتاق.

از بسیاری جهات، بلندگوهای هوشمند به مظهر ایجاد یک محیط مستقل در خانه‌های ما تبدیل شده‌اند، به طوری که 65 درصد آمریکایی‌ها ادعا می‌کنند که دارای پاد آمازون Echo هستند، در حالی که 24 درصد و 18 درصد صاحب Google Home هستند.

Source link