چگونه هوش مصنوعی در حال حشیش حشیش در آینده است

تصویر
عکس پروفایل John Kaweske Hacker Noon

@johnkaweskeجان کاوزکه

جان کاوزکه بنیانگذار و مدیر عامل North Star Holdings، Inc و Tweedleaf است.

ما دوست داریم فکر کنیم که یک یا دو مورد راجع به هوش مصنوعی می دانیم. ما شاهد آینده شوم فناوری هستیم که در نمایش های تلویزیونی و فیلم های ربات ها به آرامی در جامعه ادغام می شوند. اما این تصاویر همه اشتباه است. هوش مصنوعی جهان را به شکل ربات های واقعی تسخیر نمی کند. در عوض ، مدتی است که اتوماسیون در زندگی ما وجود دارد و احتمالاً بسیاری از ما حتی از آن اطلاع نداریم.

ماشین های بدون راننده. دستیارهای خانگی فعال شده با صدا. تلفن های هوشمند همه اینها به دلیل هوش مصنوعی امکان پذیر است. این نه تنها زندگی ما را از راه های غیر قابل تصوری تغییر داده است ، بلکه به ما امکان جمع آوری ، تحلیل و تفسیر داده هایی را نیز می دهد که می توانند به ما در درک بهتر دنیای اطراف کمک کنند. و برای صاحبان مشاغل ، این مهم نه تنها برای کارایی سازمانی و سودآوری ماست ، بلکه به ما امکان می دهد مشتریان خود را از دریچه کاملا جدیدی ببینیم.

جای تعجب نیست که بسیاری از صنایع در حال استفاده از هوش مصنوعی در عمل خود هستند – و اکنون ، صنعت شاهدانه نیز همینطور است. پیش بینی می شود بازار قانونی حشیش تا سال 2025 به بیش از 66 میلیارد دلار برسد. برای آماده سازی برای این رشد ، رهبران بخش شاهدانه باید از هوش مصنوعی استفاده کنند …