چگونه نماد بتا (β) را تایپ کنم؟ | دانش مرکز داده

قرار دادن نماد بتا کار سنگینی نیست (ب) در یک سند در رایانه شخصی Windows، Mac یا دستگاه iOS یا Android. با میانبرهای صفحه کلید سریع و آسان، هر کسی می تواند این حرف یونانی باستان را که اغلب در ریاضیات و علوم استفاده می شود، تایپ کند.

با ما همراه باشید تا هر روش راحت را در زیر توضیح دهیم.

نحوه درج نماد بتا در رایانه شخصی ویندوز

اگر در رایانه شخصی ویندوزی تایپ می کنید، روی مکانی در سند خود که می خواهید نماد بتا را در آن وارد کنید، کلیک کنید. بعد، نگه دارید جایگزین اعداد را کلید زده و تایپ کنید 225.

همچنین می توانید نماد بتا را با استفاده از یک سند مایکروسافت ورد وارد کنید نمادهای پیشرفته کتابخانه ابتدا روی درج کنید برگه سپس کتابخانه Advanced Symbol را باز کنید و “بتا” را در نوار جستجو وارد کنید. روی آن دابل کلیک کنید نماد بتا را در سند خود بگنجانید.

همچنین می توانید با استفاده از کتابخانه Advanced Symbols نماد بتا را در سند Microsoft Word وارد کنید.

اگر قصد دارید چندین بار از نماد بتا در یک سند Microsoft Word استفاده کنید، می توانید گزینه های تصحیح خودکار خود را طوری تنظیم کنید که به طور خودکار یک کلمه یا عبارت (مانند “بتا”) را با نماد جایگزین کنید. ابتدا نماد را از این مقاله کپی کنید: ب. سپس، جستجو در زیر ابزار زبانه برای گزینه های تصحیح خودکار. در جایگزین کردن در قسمت، یک کلمه یا عبارت (مانند “بتا”) را انتخاب کنید و سپس در با فیلد، نماد را بچسبانید. حالا فشار دهید اضافه کردن.

نحوه درج نماد بتا در مک

سریعترین راه برای گنجاندن نماد بتا در مک این است که به شما مراجعه کنید ایموجی و نمادها کتابخانه روی ضربه بزنید کره زمین را فشار دهید یا نگه دارید کنترل، فرمان، و نوار Space برای باز کردن Character Viewer. «بتا» را جستجو کنید. سپس روی نماد بتا دابل کلیک کنید یا علامت را هایلایت کرده و آن را به سند خود بکشید.

نحوه درج نماد بتا در iPhone یا iPad

هنگام تایپ کردن در آیفون، ساده ترین راه برای دسترسی به نماد بتا این است که تنظیمات صفحه کلید خود را تغییر دهید تا زبان یونانی را در بر بگیرد. زیر تنظیمات، ضربه زدن عمومی، سپس صفحه کلید از اینجا، می‌توانید «صفحه‌کلید جدید» را اضافه کنید. اکنون می توانید برنامه ای را باز کنید که می خواهید علامت بتا را که حروف کوچک یونانی است تایپ کنید ب

نحوه درج نماد بتا در گوشی اندرویدی

اگر صفحه‌کلید Google، Gboard را روی تلفن اندرویدی خود نصب کرده‌اید، می‌توانید با جابجایی روی صفحه‌کلید یونانی، نماد بتا را پیدا کنید. ابتدا روی آن ضربه بزنید تنظیمات، سپس زبان ها، به دنبال اضافه کردن صفحه کلید سپس حروف کوچک یونانی را پیدا کنید ب برای درج نماد بتا در سند یا پیام خود.

منابع اضافی

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور