چگونه نماد اینچ (“) را تایپ کنم؟ | دانش مرکز داده

با هر اندازه گیری، قرار دادن نماد اینچ (“) در یک سند در رایانه شخصی ویندوز، مک، یا در دستگاه های iOS و Android کار مهمی نیست.

هر یک از میانبرهای زیر را دنبال کنید.

نحوه درج نماد اینچ در رایانه شخصی ویندوز

نماد اینچ دو علامت اول مستقیم است، نه گیومه های “فرفری” یا “هوشمند”. برای دستیابی به این نماد با استفاده از رایانه شخصی ویندوز، روی مکانی در سند خود که می‌خواهید نماد اینچ را درج کنید، کلیک کنید. بعد، نگه دارید جایگزین اعداد را کلید زده و تایپ کنید 034.

اگر از مایکروسافت ورد استفاده می‌کنید، روش دیگر نگه‌داشتن آن است تغییر مکان و کلید نقل قول از آنجایی که این کار به صورت خودکار به نقل قول های “فرفری” قالب بندی می شود، فشار دهید لغو کردن برای برگرداندن نماد به علامت های اول دوتایی مستقیم.

اگر قصد دارید از نماد اینچ چندین بار در سند مایکروسافت ورد استفاده کنید، می‌توانید گزینه‌های تصحیح خودکار خود را طوری تنظیم کنید که به طور خودکار یک کلمه یا عبارت (مانند “اینچ”) را با نماد جایگزین کنید.

نحوه درج نماد اینچ در مک

یک میانبر صفحه کلید ساده نماد اینچ را در مک ایجاد می کند. نگه دارید تغییر مکان، و به دنبال آن کلید نقل قول حرف. حالا نگه دارید فرمان و نامه ز برای حذف یک ظاهر طراحی خودکار علائم. به یاد داشته باشید، علائم اینچ نباید اثر “فرفری” داشته باشند.

می خواهید دقیق تر باشید؟ برچسب‌های تایپوگرافی از شما می‌خواهند که نماد اینچ را برجسته کرده و فشار دهید فرمان + نامه من علامت ها را مورب بنویسید و کمی مایل به آنها بدهید. این میانبر صفحه کلید در اکثر برنامه ها از جمله صفحات، یادداشت ها، اسناد گوگل و مایکروسافت ورد کار می کند.

نحوه درج نماد اینچ در آیفون یا آیپد

در آیفون، روی آن ضربه بزنید 123 برای باز کردن اعداد و نمادها حالا کلید نقل قول را نگه دارید تا گزینه های بیشتری نمایان شود. روی نماد کمی مایل کلیک کنید تا نماد اینچ در سند شما لحاظ شود.

نحوه درج نماد اینچ در گوشی اندرویدی

در تلفن Android خود، روی ?123 برای باز کردن صفحه کلید اعداد و نمادها، سپس انتخاب کنید =/< برای دیدن نمادهای بیشتر روی علامت‌های اول دوتایی کلیک کنید تا نماد اینچ در پیام یا سند شما لحاظ شود.

منابع اضافی