چگونه نماد اپسیلون (ε) را تایپ کنم؟ | دانش مرکز داده

اپسیلون یک حرف یونانی باستان و یک نماد ریاضی است که به یک عدد کوچک در یک معادله اشاره دارد. برای تایپ علامت یا نماد اپسیلون فقط به تلاش بی نهایت کمی نیاز است (ه) را در یک سند Microsoft Word در رایانه شخصی ویندوز، مک، یا در دستگاه iOS یا Android وارد کنید.

در زیر هر تکنیک ساده برای تایپ این نماد را توضیح می دهیم.

نحوه درج نماد اپسیلون در رایانه شخصی ویندوزی

در رایانه شخصی ویندوز، روی مکانی در سند خود که می‌خواهید نماد اپسیلون را در آن وارد کنید، کلیک کنید. بعد، نگه دارید جایگزین اعداد را کلید زده و تایپ کنید 238.

اگر از مایکروسافت ورد استفاده می‌کنید و قصد دارید چندین بار از نماد اپسیلون استفاده کنید، می‌توانید گزینه‌های تصحیح خودکار خود را تنظیم کنید تا به طور خودکار یک کلمه یا عبارت (مانند “epsilon”) را با نماد جایگزین کنید. ابتدا نماد را از این مقاله کپی کنید: ه. بعد، جستجو در زیر ابزار زبانه برای گزینه های تصحیح خودکار. در جایگزین کردن در فیلد، یک کلمه یا عبارت (مانند “epsilon”) را انتخاب کنید و سپس نماد را در آن قرار دهید با رشته. در آخر، فشار دهید اضافه کردن.

نحوه درج نماد اپسیلون در مک

اگر از مک استفاده می کنید، ساده ترین راه برای درج نماد اپسیلون در یک سند این است که ایموجی و نمادها کتابخانه ابتدا بر روی ضربه بزنید کره زمین را فشار دهید یا همزمان فشار دهید کنترل، فرمان، و نوار Space. در Character Viewer که ظاهر می‌شود، «epsilon» را جستجو کنید. سپس روی نماد اپسیلون دوبار کلیک کنید یا علامت را برجسته کنید و آن را به سند خود بکشید.

یک راه ساده دیگر برای گنجاندن این نماد ریاضی در یک سند، کپی و پیست کردن آن از این مقاله است: ه.

نحوه درج نماد اپسیلون در آیفون یا آیپد

برای تایپ سریع نماد اپسیلون در آیفون خود، ابتدا تنظیمات صفحه کلید خود را طوری تغییر دهید که یونانی را شامل شود. زیر تنظیمات، ضربه زدن عمومی، سپس صفحه کلید از اینجا، می‌توانید «صفحه‌کلید جدید» را اضافه کنید. اکنون می توانید برنامه ای را باز کنید که می خواهید علامت epsilon را که حروف کوچک یونانی است تایپ کنید ه.

نحوه درج نماد اپسیلون در گوشی اندرویدی

اگر Gboard، صفحه‌کلید Google را روی گوشی اندرویدی خود نصب کرده‌اید، می‌توانید با افزودن یونانی به صفحه‌کلید خود نماد اپسیلون را پیدا کنید. ابتدا روی آن ضربه بزنید تنظیمات، سپس زبان ها، به دنبال اضافه کردن صفحه کلید سپس حروف کوچک یونانی را پیدا کنید ه برای درج نماد اپسیلون در سند یا پیام خود.

منابع اضافی

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور