چگونه نماد انتگرال (∫) را تایپ کنم؟ | دانش مرکز داده

نیاز به تایپ علامت یا نماد انتگرال (🔻) لازم نیست که مانند یک توپ منحنی احساس شود. فرقی نمی‌کند از رایانه شخصی ویندوزی، مک، یا دستگاه iOS یا Android استفاده می‌کنید، به نظر می‌رسد تعداد نامحدودی میانبر برای گنجاندن این نماد در یک سند یا پیام وجود دارد.

نحوه درج نماد انتگرال در رایانه شخصی ویندوز

در رایانه شخصی ویندوز، روی مکانی در سند خود که می‌خواهید نماد انتگرال را در آن وارد کنید، کلیک کنید. بعد، نگه دارید جایگزین را فشار دهید و با استفاده از صفحه کلید عددی خود، اعداد را تایپ کنید 8747.

همچنین می توانید نماد انتگرال را با استفاده از یک سند Microsoft Word وارد کنید نمادهای پیشرفته کتابخانه ابتدا روی درج کنید برگه سپس کتابخانه Advanced Symbol را باز کرده و روی آن دوبار کلیک کنید نماد یکپارچه برای گنجاندن آن در سند خود.

همچنین می توانید نماد انتگرال را با استفاده از کتابخانه Advanced Symbols در سند Microsoft Word وارد کنید.

اگر قصد دارید از نماد انتگرال چندین بار در یک سند مایکروسافت ورد استفاده کنید، می توانید یک قانون تصحیح خودکار برای درج خودکار نماد تنظیم کنید. ابتدا نماد انتگرال را از این مقاله کپی کنید: 🔻 بعد، جستجو در زیر ابزار زبانه برای گزینه های تصحیح خودکار. در جایگزین کردن یک کلمه یا عبارت (مانند “انتگرال”) را تایپ کنید. در با فیلد، نماد انتگرال را بچسبانید. در آخر، فشار دهید اضافه کردن.

نحوه درج نماد انتگرال در مک

ساده ترین راه برای درج نماد انتگرال در مک استفاده از میانبر صفحه کلید است. در بخشی از سند یا پیام خود که می خواهید نماد را در آن وارد کنید، آن را فشار داده و نگه دارید گزینه کلید و به دنبال آن حرف ب.

شما همچنین می توانید نماد انتگرال را با رفتن به Mac خود پیدا کنید ایموجی و نمادها کتابخانه یا روی آن ضربه بزنید کره زمین کلید یا نگه دارید کنترل، فرمان، و نوار Space برای باز کردن Character Viewer. بعد، “انتگرال” را در نوار جستجو وارد کنید. سپس روی نماد انتگرال دوبار کلیک کنید یا علامت را برجسته کنید و آن را به سند خود بکشید.

نحوه درج نماد انتگرال در دستگاه تلفن همراه

در نهایت، در آیفون یا آی‌پد یا گوشی اندرویدی، سریع‌ترین راه برای تایپ نماد انتگرال، کپی و چسباندن نماد از این مقاله است: ∫. نماد را به مدت طولانی فشار دهید تا a کپی 🀄 گزینه ظاهر می شود سپس به جایی در پیام یا سند خود بروید که می خواهید علامت انتگرال را در آن درج کنید. دوباره فشار دهید تا زمانی که آن را ببینید چسباندن گزینه.

منابع اضافی