چگونه می توان نرخ کلیک ارگانیک (CTR) خود را افزایش داد؟

عکس پروفایل نویسنده

@دانیل-مویاندادانیل مویاندا

نویسنده ، کارشناس روابط عمومی ، متخصص سئو: Contributor @ مجله Info-Sec ، Forbes ، Adweek ، MarketWatch ، و غیره

نرخ کلیک ارگانیک (CTR) تعداد کلیک روی نتیجه ارگانیک است که به صورت نسبت تعداد نمایشهای کلی بیان می شود. جای تعجب است که چنین معیار سئو اغلب توسط بازاریابان نادیده گرفته می شود. به هر حال ، رتبه بندی در بالای SERP بازی آخر است. با این حال ، این درست نیست. ارگانیک CTR تاج واقعی تلاش شما در زمینه سئو است. در نهایت ، نرخ کلیک بالاتر به طور حتم باعث افزایش رتبه شما می شود.

بنابراین ، برداشتن گام های اساسی برای افزایش نرخ کلیک ارگانیک ، از اهمیت بالاتری برخوردار است. اگر مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید ، با این سه تاکتیک قدرتمند که باعث می شود افراد به وب سایت شما هجوم می آورند شروع کنید.

بهینه سازی عناوین

متخصصان باتجربه سئو سایت اذعان دارند که روانشناسی در کار آنها وجود دارد. شما باید رفتارهای افراد را بیاموزید و عملکردهایی (به ویژه کارهای ظریف) را که پاسخ های متفاوتی از آنها ایجاد می کند را درک کنید. یکی از زمینه هایی که باید دانش آن را کانال کنید ، تهیه سرفصل ها است. شما می توانید با افزودن برخی از واژه های محرک به عناوین خود ، احساسات افراد را هک کنید و آنها را برای بازدید از صفحه تکان دهید. از نکات زیر استفاده کنید:

  • بهتر است احساسات خود را در عنوان آشکار کنید …
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  خدمات میزبانی شده Crypto چیست و چرا Elon Musk از آنها متنفر است؟