چگونه می توان دسترسی به اطلاعات بصری را برای مشاغل با هر اندازه دموکراتیک کرد

تصویر
عکس پروفایل Alex Circei Hacker Noon

داده های نامرتب دولتی بخشی از دلایلی است که ما نتوانستیم همه گیری COVID-19 را درک کنیم. اگر سازمان های فدرال نتوانند داده های بزرگ را رمزگشایی کنند ، کسب و کارهای کوچک چه امیدی دارند؟

ما هرگز چنین اطلاعات زیادی در دست نداشتیم. اما با افزایش موادی که ما با آن سر و کار داریم ، باید اطمینان حاصل کنیم که اسکلتی که از آن پشتیبانی می کند در کنار آن به شدت در حال تکامل است.

با توجه به سرعت فوق العاده ای که بار اطلاعات ما هر روز افزایش می دهد ، این کار کوچکی نیست. هرچه اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشیم ، پتانسیل آن مهار ناپذیرتر است – اما استفاده از آن نیز سخت تر می شود ، به ویژه برای شرکت هایی که دارای سابقه فنی کمتر یا قابلیت های تحقیق و توسعه کمتر هستند. عدم وجود ابزارهای قابل دسترس و مقرون به صرفه ، بازیکنان کوچکتر را پشت سر می گذارد و دسترسی به تجزیه و تحلیل داده های بزرگ را به یک امتیاز منحصر به فرد تبدیل می کند.

با این وجود ، دهه گذشته به ما نشان داد که تجزیه و تحلیل داده ها و ابزارها می توانند به سرعت پیش بروند تا موج رو به افزایش اطلاعات را در خود جای دهند.

و Development Analytics نقش بزرگی در این زمینه ایفا می کند. از آنجا که همه شرکت ها نیز در حال تبدیل شدن به شرکت های فناوری هستند ، تیم های مهندسی باید نرم افزاری را تهیه کنند که داده های بزرگ را ضبط کرده و از یادگیری ماشین استفاده می کند تا بتوانند در بازی باقی بمانند. ابزارهای توسعه تحلیلی مانند Waydev برای کمک به مدیران مهندسی به طور کامل وجود دارد …