چگونه می توان جلوه های انیمیشن را به Xamarin اضافه کرد. فرم هایی با اشکال

تصویر
عکس پروفایل Fabricio Bertani Hacker Noon

@فابریبرتانیفابریسیو برتانی

توسعه دهنده موبایل با بیش از 4 سال تجربه ، بر روی فناوری های چند پلت فرم مانند Xamarin.Forms و Flutter متمرکز شده است.

انتشار رسمی Xamarin.Forms 4.7 ، برای اولین بار در این نسخه موجود است شکل ها کنترل ، تحت تجربی پرچم. به جلو در حال حاضر ، در نسخه واقعی (v5.0.0.2012) ، همه چیز خیلی تغییر می کند ، شکل ها پرچم آزمایشی را پشت سر گذاشته و اکنون در تمام سیستم عامل های پشتیبانی شده (Android ، iOS ، UWP ، WPF و macOS) کاملاً پایدار است.

شکل ها این یک کنترل واقعا قدرتمند است که به ما امکان می دهد هر شکلی مانند دایره ها ، خطوط ، مستطیل ها ، چند ضلعی ها را روی صفحه بکشید و حتی از برخی از پرونده های تصویر svg مقادیر را بگیرید و با استفاده از مسیرها آن را جای گذاری کنید.

ما می توانیم از این کنترل برای ایجاد گرافیک ، پس زمینه های زیبا ، کنترل های UI ابتکاری و غیره استفاده کنیم ، همانطور که در این مقاله عالی توسط دیوید اورتیناو.

تصویر

یکی دیگر از ابزارهای بسیار قدرتمند ارائه شده توسط Xamarin. فرم ها Animations هستند که به ما کمک می کنند با استفاده از کنترل های پیش فرض زندگی خود را در برنامه خود زنده کنیم یا انیمیشن های دلخواه خود را بسازیم.

اشکال متحرک!

برای اینکه برنامه ما بتواند در برابر سایرین مقاومت کند ، باید چیزی واقعاً چشمگیر ایجاد کنیم ، و قرار دادن اشکال با انیمیشن در کنار هم شروع خوبی به نظر می رسد. همچنین ، بیایید ناوبری بین صفحات را به مخلوط اضافه کنیم.

بیا با آن روبرو شویم،…