چگونه می توان بیشترین بهره وری را از نوسازی با کد پایین به دست آورد

ابزارهای کم کد رابط های کشیدن و رها کردن را ارائه می دهند که به کارمندان (توسعه دهندگان شهروند) اجازه می دهد بدون در نظر داشتن اینکه آیا تخصص برنامه نویسی زیادی دارند یا خیر ، راه حل های قدرتمندی ایجاد کنند. در نتیجه سیستم عامل های کم کد ، مشاغل می توانند بهره وری را افزایش داده و سرعت تحویل محصول را افزایش دهند. کاربران نهایی که فرایندهای تجاری شرکت شما را درک می کنند ، می توانند راه حل های خود را توسعه دهند و در نتیجه فرآیندهای داخلی دستی را کاهش دهند. کم مدرنیزاسیون یک تلاش شایسته است ، به دید مناسب و شرکای مناسب نیاز دارد. برای به دست آوردن بیشترین بهره وری از مدرنیزاسیون با کد پایین ، باید مجموعه ابزار مناسب را انتخاب کنید که مناسب نیازهای شما باشد.

تصویر
عکس پروفایل لانسا هکر نون

لانسا

راه حل های کم کد ترکیبی

تغییر سریع شرایط بازار و نیاز به نوآوری مداوم واقعیت جدیدی برای مشاغل در اقتصاد امروز است. اما واقعیت دیگر این است که سازگاری با اینها از طریق توسعه برنامه های قدیمی ممکن است بیش از آنچه فکر می کنید طول بکشد.

این امر به این دلیل است که روند نوسازی می تواند خسته کننده و متوالی باشد. در نتیجه، بسیاری از سازمان‌ها در تلاش برای برآورده کردن نیازهای مشتری در حال توسعه، خود را در یک بازی عقب‌نشینی می‌بینند.

پارادایم توسعه نرم افزار جدید

خوشبختانه مدرنیزاسیون کم ، پارادایم توسعه نرم افزار را تغییر می دهد. مشاغل نیازی به پیروی از مدل آبشار ندارند …