چگونه می توان به عنوان یک هنرمند در دنیای هنر NFT موفق شد

تصویر
عکس پروفایل Ishan Pandey Hacker Noon

@ایشان پندیایشان پندی

پیشکسوت رمزنگاری Tokenization ، DeFi و Security Security – Blockchain.

ایشان پندی: سلام ایتان ، به مجموعه “پشت راه اندازی” ما خوش آمدید. لطفاً در مورد خود و داستان پشت والوارت برای ما بگویید؟

ایتان جنینی: متشکرم که من را اینجا دارید ، بچه ها! من شخصاً از حوزه IP می آیم و به ویژه در بهینه سازی مدیریت و بهره برداری از دارایی های معنوی ارزشمند برای به حداکثر رساندن ارزش و ارزش آن تخصص دارم. در 15 سال گذشته ، من شرکتی را مدیریت کرده ام که محتوای منحصر به فرد برخی از بزرگترین مارک های جهان را تولید می کند.

ما سه بنیانگذار هستیم. دو نفر از ما از حوزه مالکیت معنوی و نفر سوم از دنیای امور مالی و رمزنگاری آمده ایم. همه ما طرفداران / جمع کننده های هنر و طراحی بسیار پرشور هستیم.

بنیانگذار من ، ویتوریو گریگلو ، IS ، می توان گفت ، “یک IP زنده” است. او یک تنور مشهور در جهان است که نام او در سراسر جامعه جهانی اپرا و هنر کلاسیک مشهور است.

در دو دهه گذشته ، او در سراسر جهان گشت و گذار کرده است ، و صدای منحصر به فرد خود و زیبایی هنر خود را تا آنجا که می تواند گسترش داده است.

آخرین بنیانگذار ما ، میشل فیسکالینی ، از دنیای مالی می آید اما از همان ابتدا یک سرمایه گذار رمزنگاری است: او همیشه بخشی از جامعه رمزنگاری بوده است و در این فناوری های در حال رشد از سال …