چگونه می توان برای پروژه های Blockchain کمک هزینه کرد: طرف مقابل بودجه

عکس پروفایل Kirsten Pomales Langenbrunner Hacker Noon

@kplکرستن پومالس لانگن برونر

کرستن بنیانگذار و استراتژیست ذینفع است که در بلاکچین و DLT کار می کند

در مراحل اولیه سفر استارت آپ خود ، طبیعی است که نگران بودجه باشید. خواه در حال بوت استراپینگ باشید یا اینکه بخواهید یک شاخ شاخدار مورد حمایت را اندازه گیری کنید. در فضای بلاکچین ، کلمه “بودجه” اغلب تصاویر شرکت های VC ، ICO ها و برنده های جایزه هکاتون را برانگیخته می کند. یک استراتژی بودجه برای سازندگان در فضای بلاکچین وجود دارد که من فکر می کنم می تواند از عشق بیشتری استفاده کند: کمک های مالی.

بسیار عطا می کند

در سال 2021 به نظر می رسد برنامه های بلاعوض بی پایان برای جستجوی پروژه های گرسنه برای تأمین بودجه وجود دارد.

بیشتر این برنامه های کمک هزینه به اکوسیستم های خاص زنجیره ای وابسته هستند. این نوع برنامه ها می خواهند شما بر اساس زنجیره آنها کار کنید ، از یکپارچه سازی آنها استفاده کنید یا به نوعی با سیستم آنها همکاری کنید – آنها برای تشویق این مشارکت کمک های مالی ارائه می دهند. در ازای ساخت چیزی که مطابق با معیارهای کمک هزینه باشد ، آنها به شما سرمایه می دهند. مبلغی که به عنوان کمک هزینه اعطا می شود بسته به برنامه بسیار متفاوت است. من بعضی از برنامه ها را مشاهده کرده ام که 1000 دلار و برنامه های دیگر 20000 دلار یا بیشتر را ارائه می دهند.

این کمک های مالی می تواند یک فرصت عالی برای از بین بردن پروژه شما با یک تیم اولیه و اثبات اولیه مفهوم ، بدون حفر عمیق در جیب خود باشد. حتی اگر…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور