چگونه می توان اینترنت را از قطع اتصال متوقف کرد

عکس پروفایل نویسنده

وقتی اینترنت بدون مشکل کار می کند ، شما بندرت متوقف می شوید و فکر می کنید که در واقع چقدر پیچیده است. این تنها وقتی است که شما می فهمید چرا اینترنت شما قطع می شود و می فهمید که واقعاً چقدر آشفته گی است. برای اینکه این تجربه تا آنجا که ممکن است دردناک نباشد ، در اینجا چند توصیه برای شناسایی دلیل اتصال نامناسب و اینکه چگونه می توانید اتصال به اینترنت خود را تقویت کنید ، بدست آورده اید تا بتوانید آنچه را که برای آن پرداخت می کنید ، دریافت کنید.

چرا اینترنت من مدام افت می کند

اتصال به اینترنت با آرایش سخت افزاری و نرم افزاری پیچیده حاصل می شود. در اکثر موارد ، کافی است فقط یکی از حلقه های این زنجیره قطع شود تا شما از شبکه قطع شود. بنابراین ، اگر به یک پاسخ ساده و واضح امیدوار بودید – ناامید خواهید شد. در حقیقت ، دلایل احتمالی متعددی وجود دارد که اینترنت شما افت می کند ، بنابراین مشخص کردن مسئله ممکن است به زمان و تلاش نیاز داشته باشد. در زیر لیستی از محتمل ترین دلایل آورده شده است.

سو Rou عملکرد روتر

ناامیدکننده ترین قسمت رفع اینترنت ناپایدار ، اشتباه گرفتن سیگنال اینترنتی است که از ارائه دهنده خود دریافت می کنید با سیگنالی که دستگاه های شما از طریق Wi-Fi دریافت می کنند. مقصر اصلی در اینجا روتر است – قطعه ای از تجهیزات که اتصال بین همه دستگاه های شما را به اشتراک می گذارد. این کار را می توان از طریق کابل انجام داد ، اگرچه اتصال بی سیم بسیار مرسوم است.

مطالب پیشنهادی  تاثیر نوشیدنی های انرژی زا بر بدن: مضرات مصرف کافئین

اولین…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور