چگونه می توان امنیت و دید شبکه را در سال های 2020 و 2021 بهبود بخشید

عکس پروفایل نویسنده

@جانجان

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Nature Torch ، کارآفرین ، Tech Enthusiast ، Digital Marketer و SEO.

با وجود تعداد محصولات موجود ، تلاش برای اطمینان از امنیت و دید قوی شبکه می تواند یک کار سربالایی باشد. اگرچه می خواهید رقابت کنید ، این وظیفه ای است که باید انجام شود.

اولین قدم برای حل این مشکل هیدرا هدایت این است که بتوانید آسیب پذیری های احتمالی را مشخص کنید و ابزار مورد نیاز تیم IT را ارزیابی کنید. این بسیار ضروری است زیرا تلاش برای به دست آوردن سطح مناسب امنیت امنیت IT می تواند مانند تلاش برای از بین بردن یک علامت تولد باشد – کاملا ناامید کننده – درست مانند زمانی که می خواهید مشکلی را که به طور تصادفی به طور مداوم اتفاق می افتد حل کنید.

مجموعه وسیعی از ابزارها در فضای محصول امنیت سایبری وجود دارد ، بنابراین ، به بهترین وجهی که به نفع شماست ، اطمینان حاصل کنید که شبکه و تیم امنیتی شما باید تلاش کنند چندین ابزار امنیتی را به کار گیرند و وقت خود را صرف ساخت داشبورد امنیتی کنند که به طور خودکار داده ها را از این ابزارها برای افزایش دید کلی

در اینجا چند نکته در مورد بهترین راه برای بهبود قابلیت مشاهده امنیت شبکه و همچنین نحوه شناسایی بردارهای احتمالی تهدید و اطمینان از مجموعه مناسب ابزارهای امنیتی وجود دارد.

قابلیت مشاهده ابزار

چه دغدغه اصلی شبکه و تیم امنیتی شما هنگام راه اندازی …