چگونه می توانم نماد زاویه (∠) را تایپ کنم؟ | دانش مرکز داده

مهم نیست چگونه به آن نگاه می کنید، به راحتی می توانید علامت یا نماد زاویه را وارد کنید () در یک سند. فرقی نمی‌کند از رایانه شخصی ویندوزی، مک یا دستگاه‌های iOS یا Android استفاده می‌کنید، چندین روش راحت وجود دارد.

در زیر به شما نشان خواهیم داد که چگونه هنگام تایپ نماد زاویه، گوشه ها را برش دهید.

نحوه درج نماد زاویه در رایانه شخصی ویندوز

در رایانه شخصی ویندوز، روی مکانی در سند خود که می‌خواهید نماد زاویه را در آن وارد کنید، کلیک کنید. بعد، نگه دارید جایگزین را فشار دهید و با استفاده از صفحه کلید عددی خود، اعداد را تایپ کنید 8736.

اگر قصد دارید چندین بار از نماد مساوی در یک سند مایکروسافت ورد استفاده کنید، می توانید یک قانون تصحیح خودکار تنظیم کنید تا به طور خودکار یک کلمه یا عبارت (مانند “مساوی”) را با نماد جایگزین کنید. ابتدا علامت مساوی را از این مقاله کپی کنید: . بعد، جستجو در زیر ابزار زبانه برای گزینه های تصحیح خودکار. در جایگزین کردن در فیلد، یک کلمه یا عبارت (مانند “زاویه”) را انتخاب کنید و سپس نماد را در آن قرار دهید با رشته. در نهایت فشار دهید اضافه کردن.

نحوه درج نماد زاویه در مک

نماد زاویه را با رفتن به Mac خود پیدا کنید ایموجی و نمادها کتابخانه یا روی آن ضربه بزنید کره زمین کلید یا نگه دارید کنترل، فرمان، و نوار Space برای باز کردن Character Viewer. بعد، “زاویه” را در نوار جستجو وارد کنید. سپس روی نماد زاویه دوبار کلیک کنید یا علامت را برجسته کنید و آن را به سند خود بکشید.

نحوه درج نماد زاویه در آیفون یا آیپد

وقتی از آیفون استفاده می‌کنید، سریع‌ترین راه برای تایپ نماد زاویه، جستجوی «زاویه» در ایموجی است. صفحه کلید سپس بر روی تصویری که به نظر می رسد کلیک کنید تا نماد را در پیام یا سند شما قرار دهد.

نحوه درج نماد زاویه در تلفن اندرویدی

ساده ترین و ساده ترین راه برای درج نماد زاویه در دستگاه اندرویدی، کپی و چسباندن نماد از این مقاله است: ∠.

منابع اضافی

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور