چگونه میز میل لنگ دستی خود را به میز IoT تبدیل کردم (قسمت 1)

عکس پروفایل نویسنده

@برنونبرنون بی عشق

برنامه نویس در روز ، نویسنده در شب.

در این مقاله ، من به شما نشان می دهم که چگونه میز لنگ دستی خود را به یک میز متصل به اینترنت اشیا خودکار تبدیل کردم. من در مورد نحوه اندازه گیری و انتخاب موتورها و نحوه اتصال دستگاههای اینترنت اشیا custom سفارشی خود به Google با استفاده از Heroku به عنوان یک رابط عمومی صحبت خواهم کرد.

به طور خلاصه ، دو طرف این پروژه فنی وجود دارد: اول رفتن از Google به Heroku با استفاده از دستورات صوتی ، و دوم اینکه از Heroku به میز با استفاده از MQTT بروید. MQTT پروتکل اینترنت اشیا است و برخی از دلایل اینکه یک راه حل خوب برای اینترنت اشیا و همچنین موانعی است که به شما کمک می کند از پس آن برآیید ، توضیح خواهم داد.

اول و مهمترین ، من این کار را فقط برای سرگرمی انجام می دهم! من کاملاً به پیشنهادها باز هستم و از یادگیری چیز جدیدی از شما بسیار خوشحالم ، بنابراین در صورت تمایل هر پیشنهادی را برای من بگذارید. امیدوارم در این مقاله چیز سرگرم کننده ای پیدا کنید و انگیزه شما برای بیرون آمدن و ساختن چیزی باشد!

با این اوصاف ، بیایید شروع کنیم!

لنگ دستی اصلی میز

سخت افزار

اولین و مسلماً دشوارترین قسمت ، اصلاح میز کار بود. میز کار در زندگی گذشته خود یک لنگ دستی قابل جابجایی داشت که در لبه میز قرار داشت. در ابتدا به این فکر کردم که چیزی را به پورت لنگ دستی متصل کنم تا میز …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور