چگونه موقعیت CSS کاملاً مهم است: نکاتی برای مبتدیان

عکس پروفایل نویسنده

@شکل 71فاکوندو ایگلسیاس

توسعه دهنده فریلنسر

اگر به تازگی یادگیری HTML / CSS را شروع کرده اید ، می توانید به راحتی درگیر پیشرفت های برجسته ای شوید که هر روز به دست می آوریم ، مانند flexbox یا grid … یا یک چارچوب چرا که نه.

اما ، حتی اگر شما یاد بگیرید که چگونه 1 یا 2 قانون را تنظیم کنید و قبلاً از راه انداز استفاده می کنید ، دانستن چگونگی کار خوب است.

امروز ، با پیاده روی روزمره در مسیر حافظه ، اولین کار HTML را که با استفاده از … bootstrap ایجاد کردم به یاد آوردم و اینکه چگونه ، از نظر دانش ناخوشایند من ، موقعیت چسبنده من را نجات داد.

من در حالت ایستا ، نسبی ، ثابت و مطلق متوقف نخواهم شد. برای این مقاله ، برای من سخت تر خواهد بود که خودم را یک سوراخ خرگوش نکنم و زیاد درباره آن شروع به صحبت نکنم زمینه انباشته (هنوز هم ارزش یک ظاهر کوچک)، در میان مفاهیم دیگری که کاملاً این قوانین را ایجاد می کنند ، و در پایان ، چگونگی به نظر رسیدن همه چیز را تعریف می کند.

موقعیت مهم است

این موقعیت بین جهش پیدا می کند نسبت فامیلی و درست شد خصوصیات ، با توجه به جایی که در حال حاضر نمای شما قرار دارد.

.sticky {
  position: sticky;
  top: 50px;
}

وقتی چسب می زنید ، دو اتفاق می افتد. جریان طبیعی سند کمی تغییر می کند زیرا اکنون این عنصر ساکن نخواهد بود و بنابراین قوانین جدید مانند آنچه در بالا مشاهده می کنید: 50px؛ می تواند اعمال شود و به DOM از کجا بگویید چه زمانی ارائه آن

قسمت جذاب …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور