چگونه فناوری زمین گرمایی در حال تعریف مجدد بخش انرژی است

عکس پروفایل نویسنده

اکنون نیاز به انرژی پاک کاملاً مشخص است. تغییر آب و هوا صنایع مختلفی را به دنبال کاهش آلودگی و انتشار گازهای گلخانه ای برای پرورش یک محیط سالم تر برانگیخته است. بخش انرژی اغلب مسئولیت تبدیل دیگران را به عهده می گیرد ، مانند تأمین انرژی خورشیدی و باد به عنوان گزینه های تجدید پذیر. انرژی زمین گرمایی اکنون به لطف فناوری جدید ، نام خود را نیز به دست آورده است.

بهبودهای ژئوترمال

ژئوترمال سالها در پس زمینه باقی مانده است در حالی که سایر انرژی های تجدیدپذیر مورد توجه قرار گرفت. به این دلیل که انرژی زمین گرمایی نیاز به برخی پیشرفت ها دارد. اگرچه چند نوع مختلف تولید وجود دارد ، اما این سیستم معمولاً به مکانی مطلوب در جایی که منبع گرمای خوبی در زیر سطح زمین وجود داشته باشد ، نیاز دارد.

بعضی از مکان ها برای تهیه زمین گرمایی ایده آل هستند. به عنوان مثال ، دانشگاه ایالتی Ball به گرمای زیر زمین دسترسی دارد و از انرژی زمین گرمایی به عنوان منبع پایدار انرژی برای دانشگاه خود استفاده می کند. علاوه بر این ، پتالوما ، کالیفرنیا با همکاری با شرکتی که به تأمین انرژی زمین گرمایی از طریق Geysers Sonoma County کمک می کند ، انتقال انرژی مصرفی خود را برای 100٪ تجدید پذیر آغاز کرده است.

از آنجا که موقعیت مکانی چنین نقشی حیاتی دارد ، انرژی زمین گرمایی همیشه برای همه قابل دسترسی نیست. بنابراین ، مورد توجه سایر تجدیدپذیرها قرار نگرفته است.

با این حال،…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور