چگونه شبکه U2U با حمایت Chain Capital قصد دارد 100 میلیون کاربر بعدی SEA را با DePIN جذب کند؟

به یکی دیگر از قسمت های روشنگر از مجموعه “مبتکران در وب 3” خوش آمدید. امروز، Chloe Phung، یکی از بنیانگذاران و مدیر بازاریابی U2U Network، پیشگام در صنعت فین تک و بلاک چین، به ما ملحق شده است. کلوئه تجربیات زیادی را از نقش های قبلی خود به ارمغان می آورد، از جمله به عنوان مدیر توسعه کسب و کار در Infina و یکی از بنیانگذاران Bvnex. امروز، او بینش‌های خود را در مورد ابتکارات پیشگامانه شبکه U2U و حمایت استراتژیک Chain Capital در آخرین دور سرمایه‌گذاری اولیه خود به اشتراک خواهد گذاشت. ما به این خواهیم پرداخت که چگونه U2U Network از این سرمایه گذاری برای نوآوری در فضای Web3 و برنامه های بلندپروازانه آنها برای رشد آینده استفاده می کند.

ایشان پاندی: سلام کلویی، خوشحالم که برای مجموعه “مبتکران در وب 3” اینجا حضور دارید. آیا می توانید در مورد سابقه خود و اینکه چه چیزی باعث شد Chain Capital در شبکه U2U سرمایه گذاری کند به ما بگویید؟

کلوئه فونگ: سلام ایشان، از اینکه من را همراهی کردید متشکرم! نام من کلوئی فونگ است و من یک کارآفرین سریالی در صنعت فین تک و بلاک چین هستم. من در حال حاضر به عنوان یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد بازاریابی خدمت می کنم شبکه U2U. قبل از پیوستن به شبکه U2U، چندین سمت کلیدی در بسیاری از شرکت‌های بزرگ داشتم. یکی از نقش های محوری من به عنوان مدیر توسعه کسب و کار در Infina بود، یک پلت فرم سرمایه گذاری دیجیتال پیشرو در ویتنام که توسط Y…

Source link