چگونه به چالش های مدیریت پروژه از راه دور در سال 2021 پاسخ دهیم

عکس پروفایل نویسنده

@موالیدPassCamp

PassCamp یک مدیر رمز عبور ابتکاری ، امنیتی گرا و با کاربرد آسان است.

به لطف بیماری همه گیر سلامت COVID-19 ، دنیا دوران سختی را پشت سر می گذارد. سال گذشته ، بسیاری از مشاغل کاملاً به یک محیط کار از راه دور منتقل شدند.

آنهایی که در آن زمان این کار را انجام ندادند ، امسال این کار را انجام می دهند زیرا هیچ گریزی برای آن نیست. تیم های مجازی موافقان و مخالفان بی شماری هستند. اما ، اگر برای اولین بار مدیر پروژه از راه دور / مجازی هستید ، به احتمال زیاد بیش از فرصت ها با چالش هایی روبرو هستید.

دیگر نمی خواهید به پشت میز کسی بروید و در یک گفتگوی سریع 5 تا 10 دقیقه ای از همه آنها در مورد کار خود س askingال کنید. هنگامی که مشغول کار و مدیریت امور از راه دور هستید ، باید پیامی را برای آنها رها کنید و منتظر بمانید تا به شما برگردند.

در همین راستا ، شما دیگر راحتی جمع کردن تیم ها در اتاق جلسات را ندارید تا از پس همه موارد پروژه برآیید تا همه در یک صفحه باشند.

با مدیریت پروژه مجازی ، مجبور به ایجاد جنون در ایجاد یک اتاق جلسات مجازی ، ارسال کل وقت دعوت ، اطمینان از اینکه همه به آن می پیوندند ، همه می توانند همه را بشنوند و هیچ کس در کل جلسه خواب نیست ، ارسال فرایندهای جلسه ، و خیلی بیشتر.

همه اینها می تواند بیش از حد طاقت فرسا باشد. اما ، نگران نباش ، با …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  جوانب مثبت و منفی عدم تمرکز