چگونه بهترین فیلم ها را برای وب بهینه سازی کنیم – یک راهنمای سریع

عکس پروفایل نویسنده

وب سایت های مدرن از HTML ، عناصر پویا جاوا اسکریپت ، تصاویر ، ویدئو و سایر رسانه های غنی تشکیل شده اند. در اکثر وب سایت ها ، رسانه های ثروتمند بیشترین زمان بارگیری صفحه را به خود اختصاص می دهند و سنگین ترین عناصری هستند که کاربر برای بازیابی از پهنای باند محدود خود به آن نیاز دارد.

فیلم ها در وب یک شمشیر دو لبه است. از یک طرف ، آنها می توانند وب سایت را برای کاربران بسیار جذاب و جذاب تر کنند. از طرف دیگر ، آنها می توانند مسائل مربوط به قابلیت استفاده ، مشکلات عملکردی و نگرانی های امنیتی را ایجاد کنند.

در این مقاله چندین روش برای بهینه سازی فیلم ها ، بدون اطمینان از آسیب رساندن به آنها ، در تجربه کاربر توضیح می دهم. من نحوه انتخاب قالب ویدئو مناسب برای وب سایت و برنامه وب خود ، و چندین نکته برای بهبود قابلیت استفاده و عملکرد برای محتوای ویدئو را توضیح خواهم داد.

انتخاب فرمت های فایل ویدیویی برای وب

بهینه سازی فیلم با انتخاب قالب مناسب شروع می شود. فرمت های ویدیویی زیادی وجود دارد ، اما به دلیل مشکلات عملکرد ، تجربه کاربر یا امنیت ، بسیاری از آنها برای استفاده در وب مناسب نیستند.

بیایید چند قالب مدرن مناسب برای وب سایت ها را مرور کنیم و مزایا ، معایب و ویژگی های فنی آنها را درک کنیم. در اینجا فرمت های اصلی ویدیویی وجود دارد که باید در وب سایت یا برنامه وب خود استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی  "چرا من در رستوران ها حتی به عنوان یک میلیونر بیرون غذا نمی خورم" - TechLead

فرمت های فایل ویدیویی پیشرفته:

  • H264 / AVC -…
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور